Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én nem értem, korábban nem...

Én nem értem, korábban nem volt a műrepülőversenyen zajszennyezés? Avgy idén zajosabbak lettek a repülők?

Figyelt kérdés

[link]


Az valóban bosszantó, hogy Budaoest a versenyt többel támogatta, mint amennyi a területfoglalási engedély volt, ugyanakkor nem értem, hogy a verseny miért rossz? Aki Budapestet választja lakhelyéül, az tudja milyen, és a városi életet választja, amibe sok előny mellett beletartozik az is, hogy zajos a körút, hogy dugók vannak, hogy futóversenyek miatt lezárják néha az utcákat, hogy miniszterelnökök vagy filmforgatások maitt lezárnak kerületeket, és hogy van Sziget és egyéb fesztiválok, vagy épp ez. Az rendben van, hogy legyen flottul szervezve, legyen megfizetve, de miért betiltani és elkergetni? Egyébként meg a gyerekeknek hatalmas élmény ilyen repcsiket, helikoptereket, vadászgépeket, bombázókat látni ilyen közelből a Duna fölött.



2018. jún. 25. 11:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Ez csak vihar a biliben.


Pedig én nem bírom az ilyen produkciót.

2018. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Felsoroltad a problémákat, ezek voltak a bajok. Ha ezek nem lettek volna évekig, akkor valószínűleg idén sem lett volna ennyire rossz a megítélése. De az ninszensz, hogy hetekre lezárják emiatt aprópénzért a forgalmas utakat, nem?
2018. jún. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

A pestiek nagy részének minden rendezvény felháborító, zavaró. De ez így van vidéken is.

Mostanában valahogy az emberek síri csendet akarnak a lakókörzetükben, erdei levegőt, stb.

Minden, ami a megszokottat egy pöttyet megzavarja, az már felháborító.

Kíváncsi vagyok, mikor lesz megszüntetve a tűzijáték aug. 20-án. Mert igen sok ellenzője van.

2018. jún. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%

Az van, amit az utolsó leír. Az emberek annyira bezárkózottak, hogy síri csöndet akarnak. Ne menjen se autó, se busz, se villamos, semmi se produkáljon zajt, hogy nyugton tudja nézni a TV-t.

Vidéken örülnének, hogyha ilyen rendezvényeket megtudnának rendezni, szerintem szószerint ölnének is érte, Budapesten meg sírnak érte, miközben sokan megmondták, hogy a Sziget hangosabb szokott lenni.

2018. jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
Szerinted beletartozik a városi életbe, hogy három napon keresztül hétvégén a saját lakásodban nem tudsz megmaradni a zsivajtól? Egy futóverseny pár óra alatt lezajlik és általában nem dübörög bele a föld a futók trappolásába, tehát nyugodtan lehet mellette végezni a saját dolgaidat. Teljesen normális, hogy rendezvények miatt lezárnak utakat, fel lehet készülni rájuk, lehet tervezni velük. De a zaj elől hova mész? Ha otthon ülsz akkor is tönkremegy az egész hétvégéd. Elhiszem, hogy a gyerekeknek nagy élmény, én is szeretem a repülőket, és voltam is már pl a kecskeméti repülőnapon, amit láss csodát a repülőtéren rendeztek meg, nem a város közepén, ahol százezrek laknak. Mutass nekem még egy várost a világból, akár az air race versenynaptárából, ahol ezt megengedik, ráadásul műemléki környezetben az épületek épségét is veszélyeztetve.
2018. jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Komolyan a tűzijátékot hozzátok fel, ami 20 percig tart és feleannyira sem hangos? Nagyon jó, hogy vidékről mondjátok a tutit, de gőzötök sincs mivel jár ez a verseny. Futóversenyeken mérgelődik az ember ha éppen belefut egybe és emiatt kerülnie kell, de ennyi, az air race viszont péntek délelőttől vasárnap estig százezrek pihenőnapjait teszi tönkre. Ismétlem, nem tudtok más nagyvárost mondani a világból, ahol ezt megengedik, ahol ennyire semmibe veszik a lakosságot. Tarlós most kellemes csalódás, de majd hiszem ha látom, mert mondani lehet bármit.
2018. jún. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Soha semmi nem jó.

Minden rendezvényt be kéne tiltani!

Kijárási tilalmat vezetnék be és csak munkába meg onnan haza lehetne menni. Se futóverseny és airrace, se homár vonulás. Semmi! Ne legyen semmi!

2018. jún. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"Mostanában valahogy az emberek síri csendet akarnak a lakókörzetükben, erdei levegőt, stb."


Ez nem így van, Budapesten akkor kitiltanák a belvárosból az autókat, akkor nem cigiznének az emberek, stb.

2018. jún. 25. 15:46
 9/12 anonim ***** válasza:

Kampány lesz hamarosan.


Jövőre Pesten bukhat a Fidesz és Tarlós is.


Nem akar.


A pestieknek eddig az LMP ígérte meg a Reb Bull air akármicsoda leállítását.


Pesten az LMP népszerű


Tarlós megígéri azt is, amit az LMP is, hogy ne bkjanak szavazatokat.


azért zavarja Tarlóst is mert az LMPt is.

2018. jún. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Rájöttek az emberek, hogy vannak jogaik.
2018. jún. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!