Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen az a gendersemleges véce?

Milyen az a gendersemleges véce?

Figyelt kérdés
Én már olvastam ilyenről, de nem tudom vicc volt-e, vagy sem. Tényleg van ilyen? Magyarországon is vannak ilyenek? Hol? Hány db?

2018. jún. 26. 11:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg van. Magyarországon nincs, itt még nyilvános vécé is alig van.
2018. jún. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És az milyen? Hány fülke van benne, és mi van rárajzolva az ajtókra? Pl. én, egy férfinak született konvencionális, tehát magát heteroszexuális férfinak érző férfi milyen fülkébe mehet be?
2018. jún. 26. 12:00
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Ez lényegében szinoníma a koedukált mosdóra, annyira nem megfoghatatlan dolog.
2018. jún. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
csak abba a fülkébe mehetsz bele, amelyik éppen üres
2018. jún. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
9%
És ha teli van genderekkel?
2018. jún. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Emlékszem első munkahelyemen egy szem fülke volt oda jártak férfiak, nők vegyesen. Akkor még elnézést kértek érte, hogyha ez valakinek kellemetlenség. Ma már nyugodtan lehet mondani, hogy ez egy "gendersemleges munkahely". Hozzáteszem teljesen jól megvoltunk, azóta sem értem mit számít, hogy melletted lévő fülkében nő vagy férfi fekteti éppen a kábelt, de hát ez van biztos ettől libsisedtem be. :-D
2018. jún. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
nembaj csak a jegyző bezárathatja a boltot ha 4 nél több az alkalmazott
2018. jún. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%
Amikor a nemi identitászavar nevű mentális betegségben szenvedő emberek követelték maguknak a jogot, hogy használhassák a nemüknek nem megfelelő mosdót is, érthető módon elég nagy felháborodás keltettek ezzel (egy férfi a női mosdóban - vagy fordítva - nem túl szerencsés dolog). Erre a "problémára" találták ki a nemileg semleges mosdókat. Oda az megy be aki akar. Tudtommal Magyarországon kimondottan ilyen nincs, elég nagy vihart kavarna, ha lenne.
2018. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%
Csak piszoárok vannak. Na de szarni is azokba kell.
2018. jún. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Olyan wc ahova te is bemehetsz.
2018. jún. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!