Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor milyen szakrendel...

Orbán Viktor milyen szakrendelésre ment, amikor mindenki előtt bement?

Figyelt kérdés
2018. jún. 27. 10:52
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
93%

#6

A köztársasági elnök az államfő, okoska. A min. elnök az kormányfő.

Mondjuk nálunk tökmindegy, mert 2010 óta Orbán-csicska mindegyik közt. elnökünk.

2018. jún. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
88%

#7

Az semmi. Én infarktussal vártam 5 és felet.

2018. jún. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
7%

"És volt valós választásuk a várakozóknak? Mi történt volna, ha azt mondják, nem?"


Jaaaaaj, ugye most nem valami olyasmit vízionálsz, hogy másnap deportálták volna a büntetőtáborva vagy hirtelen eltűnik...?


Orbánnak sok hibája van, de ez a démonizálás amit egyesek művelnek elég vicces. (Ugyanez Fletóval is igaz)

2018. jún. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
34%

#11


Mintha előtte nem lettek volna csicska-elnökök. Göncz bácsi tollát is szívesen vezették 1994-1998 között. Mádl tollát 2000-2002, aztán a szocik elcseszték a lehetőséget 2005-ben (eléggé beégtek).


A köztársasági elnök egy képmutató rang, ha nagyon kekeckedik úgyis röpül. Mindegy milyen kormány van.

2018. jún. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

"A köztársasági elnök az államfő, okoska. A min. elnök az kormányfő."


Így már más. A kormányfőnek ki kell várnia a sort.

2018. jún. 27. 12:26
 16/30 anonim ***** válasza:
75%

#8


A tipikus, szolgalelkű, hűbérurához lojális, magyar mentalitás :)


A miniszterelnök marhára nincs előrébb senkinél. Ő pont, hogy mindenki alatt van. Ő egy alkalmazott, akit a köz bízott meg. Ő az én alkalmazottam, meg a kórházban várakozóké, mert a dohányboltos Marcsikáé. Én felette állok, ahogy te is felette állsz, és a kórházban várakozók is felette állnak.


Legalábbis egy valódi demokráciában ez lenne a normál, de itt a hozzád hasonlóknak köszönhetően, mindenki segget nyal.

2018. jún. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk én értem mit keresett Viktor egy mezei kórházban, mikor az ő pénzén sokkal profibb magánorvosokhoz lehet járni ahol meg is gyógyulsz és nem halsz meg lábadozás közben a "jó" ellátás miatt.
2018. jún. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
82%
Csak nagyon naivak képzelhetik, hogy elfogyott a Miluritja. Biztosan a pszichiátriai szakrendelésen volt, hiszen a skizofréniával már vagy 30 éve bajlódik, de kigyógyulni nem fog belőle.
2018. jún. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
42%

# 17


az, hogy valaki tudja hol a helye az nem szolgalelkűség, de ezt már leírtam az előzőben, hogy nem kell magad megalázottnak érezni, ha valakit harc nélkül előreengedsz a boltban...pontosan az a magyar mentalitás, hogy senkit nem fogadsz el, senkit nem ismersz el, mindenkivel küzdesz, senkiben nem bízol, és lázadsz MINDENÉRT, még azért is amiért harcoltál, megkapod, de akkor már nem jó és más kell. Ez a magyar mentalitás, ezért tartunk ott ahol. Vagy is tartotok, én már hálisten nem ott élek...

2018. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
12%

"Ő az én alkalmazottam, meg a kórházban várakozóké, mert a dohányboltos Marcsikáé. Én felette állok, ahogy te is felette állsz, és a kórházban várakozók is felette állnak."



- Én azért fizetlek, hogy normálisan és időben kihozd a meleg kaját, én fizetek érte te csicska tehát elvárom, hogy normálisan szolgáljál ki


- Én vagyok a vendég, én fizetek a szolgáltatásért, tehát elvárom hogy mostazonnal kijöjjön valaki és azonnal állítsa helyre az internetetet, leszarom a hetvenkétórás ASZF-be foglalt szervízidőt.


- Én vagyok a vásároló nekem van igazam, visszahoztam ezt a szart és 1 hónap se telt el, vegyék vissza, nem érdekel a nyomoruk



Ismerősek ezek a mondatok és élethelyzetek? Na EZ a magyar mentalitás. A pöffeszkedő, nagypofájú, nagyarcú, rosszindulatú buta, gyökér magyar mentalitás. Ez vagy te.

2018. jún. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!