Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ócsárolják Nagy Bandó...

Miért ócsárolják Nagy Bandó Andrást?

Figyelt kérdés

A videói alatt mindig látom, hogy sokan magyargyűlölőnek nevezik, illetve csúnya szavakkal illetik. Azért ebbe a kategóriába írtam, mert a politika is gyakran megjelenik a kommentekben mindig előjön a politika, de nem magyarázzák, hogy honnan indul ez a gyűlölködés.

Szerintem jók az előadásai, illetve az írásai. Elmesélné valaki, hogy mi történt, ami miatt így szidják?

Köszönöm!


2018. jún. 30. 16:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
31%
Megkattant. A múltkor láttam vele egy interjút, nem százas a csóka.
2018. jún. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
21%
ahogy az #1 írja, valami elszakadt nála elég rendesen.
2018. jún. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
55%
Élő adásban állította nemrég hogy Orbán agyba főbe veri a feleségét rendszeresen. Erre sincs semmi bizonyíték. Ezzel se vált népszerűvé
2018. jún. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
61%
Magyarországon nem lehet kritikát megfogalmazni az országgal és a benne élőkkel kapcsolatban, illetve a kormánnyal szemben, amennyiben az magát nemzetinek nevezi. Ha ezt teszed, hazaárulóvá válsz. Ennyi van a háttérben.
2018. jún. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
78%
Én sem tudom. Bírom a csókát.
2018. jún. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
37%

Annyit mondott, hogy valahol kórházban volt, és egy ottani alkalmazott bizalmasan elmondta neki: Orbán neje, rendszeresen ott heveri ki sérüléseit, amelyeket brutális ura okoz.


Most ez vagy igaz, vagy nem. De értelmes ember, ismert ember, ilyet nem állít a kamerák előtt, anélkül, hogy komoly bizonyíték ne lenne a kezében. Nagy Bandó nem politikus, nem családi erőszak - szakértő, hallott valamit és bemondta, de semmi bizonyítéka nem volt rá.


Becsületére szóljon, később bocsánatot kért. Nagy Bandó nem mai gyerek, minek beszél tücsköt - bogarat? Ezzel jól lejáratta magát. Egy gyereknek több esze van.

2018. jún. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Értem, nem ismertem ezt az interjút.

Viszont lehet benne igazság, mert nagyon sok helyről ezt lehet hallani és amikor nyilvánosan mutatkoznak, akkor is a felesége egy rettegő, elnyomott nőnek néz ki.

Viszont az tényleg sajnálatos, hogy nem lehet kritikája az embernek a kormánnyal szemben.

2018. jún. 30. 16:30
 8/29 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem te régi videókat nézel, mert ma már senkit nem érdekel.

Nem humoros, elhiteltelenedett (nagy balos volt, aztán nagy fideszes lett, aztán megint balos lett, most éppen állítólag semmilyen), beszél hülyeségeket, utána nem győz bocsánatot kérni.

Szóval egy vén hülye, akinek tényleg lett valami a fejével.

2018. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
40%

7.


De ember, ez nem a kormány kritikája. A kormány kritikája az, ha azt mondja pl. nem ért egyet a migránspolitikával, gazdasági intézkedésekkel, az egészségügy helyzetével stb.


Azt mondta: a kormányfő rendszeresen üti az asszonyt. Ha erre nincs bizonyítéka, akkor az rágalom. Ha van, álljon elő vele.

2018. jún. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
53%
#6 szerintem ő is bele esett abba a hibába, hogy öregségére kikerült a reflektorfényből, és valamivel próbálta magára felhíni a figyelmet.
2018. jún. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!