Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki azt mondja, hogy Európába...

Aki azt mondja, hogy Európába nem is érkeznek bevándorlók, az miért mondja ezt?

Figyelt kérdés
2018. júl. 5. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Talán barlangban lakik. Bár én még nem találkoztam olyannal, aki ilyet állított volna.
2018. júl. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

Ez egy stratégia. Tagadni - ferditeni - elhallgatni - megmagyarázni. Amikor valamelyik nem tartható tovább, akkor vált.


Nem, nincsenek migránsok. Vannak, de azok menekültek. A bevándorlás jó. A bevándorlás nem veszélyes. Nem minden bevándorló veszélyes.


Be kell fogadni őket, mert az jó. Legalábbis nem árt. Ide nem akarnak jönni. Már Orbán befogadta őket. Nincs kvóta, nem is volt. A kormány csak riogat velük. Azokkal, akiket be kéne fogadni, de nem akarnak ide jönni, meg már amúgy is befogadta őket Orbán.

2018. júl. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

2.


Gay Verhofstadt most mondta, hogy nincs migrációs válság.

2018. júl. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

# 4


De azt ő sem tagadja, hogy migránsok érkeznének Európában. Egyszerűen csak próbálja elbagatellizálni a témát.

A kérdés azokról szól, akik szerint nem jönnek bevándorlók Európába.

2018. júl. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Bakker, vannak akik azt mondják, hogy lapos a Föld. És ha megfeszülsz sem tudod őket meggyőzni.
2018. júl. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én egyszer föltettem egy kérdést, és olyan válaszok érkeztek, hogy ne hazudjak, mert nem is jönnek bevándorlók Európába. Aztán föltettem azt a kérdést, hogy a liberálisok miért állítanak ilyet, de azt a kérdésemet meg törölték.
2018. júl. 5. 16:07
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Senki nem mondja, hogy nem érkeznek Európába bevándorlók, te ezt valószínűleg azzal kevered, hogy Magyarországra nem jönnek menekültek, ami viszont egy tény.
2018. júl. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Senki nem mondja ezt. Valószínűleg félreértettél valamit.
2018. júl. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ki mondja ezt? Még senkitől se hallottam. Példák?
2018. júl. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert én ilyet meg nem hallottam senkitől sem. Olyat már igen, hogy hozzank nem jönnek, vagy ha mégis, eszükben sincs maradni.
2018. júl. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!