Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Olyan lehetséges hogy egy 8...

Olyan lehetséges hogy egy 8 általánossal rendelkező személy átlát a FIDESZ hazugságain, de egy diplomás ember meg nem?

Figyelt kérdés

2018. júl. 14. 11:44
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
7%

"#48: Akkor azt áruld már el, hogy miért van a nyugat-európai országokban és az USA-ban mindenhol többkulcsos adó? Biztosan ők a hülyék"


hát komám az a nagy különbség, hogy itt mindenki egyformán csóró, így aztán sok értelme nincs

2018. júl. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
88%
#51: Ha mindenki csóró, akkor nem lehet hogy baj van a jelenlegi kormánnyal? A környező országokban érdekes módon nem mindenki csóró. Románia és Bulgária egyedül azok az országok kb. az EU-ban, ahol tisztán egykulcsos adó van egyébként (Csehországban is 15% egységesen az SZJA, de 7% szolidaritási adót kell fizetnie még ezen felül annak, akinek a bére meghaladja az átlagbér 48-szorosát), és kb. csak ők vannak mögöttünk az EU-ban, ha a gazdasági statisztikákat nézzük. Érdekes, nem?
2018. júl. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
7%

valójában semmi közük egymáshoz :D

megmutattam a statisztikában, hogy azokat akiket te itt büntetni akarsz egyszerűen nem léteznek

2018. júl. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
100%

"itt mindenki egyformán csóró"


vs


a Fidesz és hívei szerint jobban élünk, mint 4-8-akárhány éve


és


az ország fejlődik


stb., stb.


Akkor most melyik az igaz? :P


....


Egyébként meg lehet statisztikákat mutogatni, százalék nélküli új fiú - csakhogy én a saját környezetemben is ismerek egy rakás "milliomost"; nem tudom ugyan a pontos havi jövedelmüket (egy kivételével), de az életmódjuk és vagyonuk jó mutató. Hogy az adóbevallásukban mekkora jövedelem szerepel, azt persze főleg nem tudom...

2018. júl. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
96%
Simán lehet. A diploma nem garantalja a józan, gyakorlatias gondolkodást, ahogy a 8 altalánossal rendelkező ember sem feltétlenül tudatlan, ostoba.
2018. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:

Lehetséges! A valódi értelem nem végzettség függő.

Egy diplomás ember legfeljebb okos, de az már nem biztos, hogy értelmes is. A két képesség ritkán jár "kéz a kézben"...!!!

2018. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
5%

"a saját környezetemben is ismerek egy rakás "milliomost"; nem tudom ugyan a pontos havi jövedelmüket (egy kivételével), de az életmódjuk és vagyonuk jó mutató. Hogy az adóbevallásukban mekkora jövedelem szerepel, azt persze főleg nem tudom..."


hát akik cégre vesznek terepjárót, egy forint SZJA-t nem fizetnek :)

nehéz ezt felfogni? :DD


körömszakadtáig ragaszkodsz hozzá, hogy bizony a többkulcs az jó, a fidesz meg egy fos

nem érted, és nem is akarod érteni

2018. júl. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
100%
Felismerni ellentmondásokat, nyilvánvaló hazugságokat, saját bőrön érezni, hogy a gyakorlat és a kommunikáció köszönő viszonyban sincs egymással, ez nem diploma kérdése.
2018. júl. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
Ja. Szerintem nem feltétlen függ össze a kettő, pl ha nehézsorsú, hamar munkába kellett állnia pl családi gondok miatt, akkor szerintem simán.
2018. júl. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
100%

#57.:


"hát akik cégre vesznek terepjárót, egy forint SZJA-t nem fizetnek :)


nehéz ezt felfogni? :DD"


Nekem nem. De:

- egyetlen ismerősömnek sem terepjárója van;

- ellenben több családban is van két-három autó;

- a cégnévre írt autót ugyanúgy meg kell venni valamiből, nem az égből pottyan le;


"körömszakadtáig ragaszkodsz hozzá, hogy bizony a többkulcs az jó, a fidesz meg egy fos


nem érted, és nem is akarod érteni"


Máskor nézd meg, kivel miről beszéltek éppen. Én egy szót nem írtam erről. Bár egyetértek a gondolattal. :D


Viszont a kérdésemre nem válaszoltál:

Melyik igaz, hogy mindenki csóró, vagy hogy jobban élünk? :P

2018. júl. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!