Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért támadja Soros a Nemzeti...

Miért támadja Soros a Nemzeti Kormányunkat? Ki védene meg Sorostól, ha nem lenne ma Magyarországon Nemzeti Kormány?

Figyelt kérdés
Sátán, Soros, Ellenzék, Gyurcsány, dr. Orbán Viktor, Fidesz, rezsicsökkentés, soros terv, veszély

2018. júl. 17. 09:33
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
5%

2#


Már miért ne mehetne szembe az EU-val? Egy közösségben vannak szabályok. Ha ezt tagadod, akkor szeeinted a migránsoknak sem kell betartani az európai szabályokat/szokásokat.

2018. júl. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
86%
Hakapeszi, attól még, hogy téged elvakít a liberalizmus iránt érzett gyűlöleted, ezek a problémák nagyon is jelen vannak.
2018. júl. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
83%
A fidesz egyértelműen magyarellenes bűnszervezet. Akkor lesz nemzeti kormány, ha ezeket a mocskos disznókat élve elégették.
2018. júl. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
94%

"Sátán, Orbán, Mészáros, diktatúra, gyűlöletpolitika, stadion, szétlopjákazországot, egybiteszombifideszesek, megazegészségügy."


A dedikált krumplidat és a 18ft-os adambrau söröd kihagytad, amit kaptál a promócióért és a szavazatodért!

2018. júl. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
0%

14.


Nem ismerem azt a sört, én üveges Argust iszom általában még Unicumot.

2018. júl. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem unod még a trollkodást?
2018. júl. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
85%

"A magyarok több mint a kétharmada pontosan látja, hogy mi mindent tett értük a fidesz."

Ez pontosan így van, ezért is nem szavazott a felnőtt lakosság 2/3-a a Fideszre. (remélem nem kell elmagyarázni a választás eredményét)

De szerencse, hogy legalább belőled árad az "emberbarátiság".

2018. júl. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 Lux morulus ***** válasza:
18%

"Ez pontosan így van, ezért is nem szavazott a felnőtt lakosság 2/3-a a Fideszre. (remélem nem kell elmagyarázni a választás eredményét"



Vau-vau-vau-ggrrrrr-vau-vau.


Nyugodtan le is feküdhettél volna időben ahelyett, hogy ezt ide vakartad.


De mindegy, mert rosszabbra számítottam.


Nekem ugyan nem kell, de neked azért még lehet, hogy újdonság lenne az az információ, hogy a világon mekkora a látogatottsága a választásoknak.


És nekem az, hogy a választásra jogosultak kb 70% a elment szavazni - és ebből lett a kétharmad - az jelent valamit. Bárhogy is csűröd csavarod.

2018. júl. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%

A 70% 5,5 millió embert jelent, ebből 2,6 millióan szavaztak a Fideszre.

Ez hol "több, mint kétharmada" a magyaroknak?

2018. júl. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 Lux morulus ***** válasza:
3%

Na törölték a választ. Így már nem sok értelme van a válasznak. De

mindegy.


Ne legyél/játszd már az értetlent. Olvasd el mit írtam. Vagy ha nem érted elmagyarázom, hogy mit jelentenek a szavak, melyeket leírtam. (de nincs mit mert törölték)



De inkább most válaszolok, mert nem kívánok -fölöslegesnek tartom - beszélgetni senkivel, aki képtelen átlátni a történteket.



"A 70% 5,5 millió embert jelent, ebből 2,6 millióan szavaztak a Fideszre.

Ez hol "több, mint kétharmada" a magyaroknak?"


Tehát akkor kezdjük a kiigazításokkal - bár ez igazából nem fog semmi változást okozni, és ezt nem is akarom az orrod alá dörgölni - hogy mi mennyi.


Választásra jogosult 8.312.264 fő. Így 5,5 helyett 5,8 millió a 70%.


A Fideszre 2,6 helyett 2,8 millióan szavaztak.


Mindez lényegtelen, mert ha kiszámolod akkor:



Érvényes leadott szavazat 5.7+ millió. Így a fideszre a szavazók 49+ százaléka szavazott.



Ám nézzüknk csak mögé, mit jelent ez. Nem szavazott 2.580443 fő.


Ők senkik. A szememben buta gyökerek. Kivéve, aki valóban nem tudott elmenni, de ha nagyon nagyon jó indulatú is vagyok, ez kb 50.000 főnél nem lehet több.


Őket nem lehet számításba venni, sem szavazat, sem pártállás, sem állampolgári szinten. Nincs felelősség tudatuk.


Tehát marad 5.7+, aki érvényesen szavazott.


A fideszre szavazott 49,27 %.

A jobbikra :14,06%

MSZP-Párbesz: 11,91%

LMP: 7,06%

DK: 5,37 %

Momentum: 3,06%



Nézd meg az egész baloldalt. Hány százalékot értek el.


A jobbik szavazói pedig egyértelműen csak hűségből szavaztak a jobbikra.De ez is mindegy.


Ha a jobb és bal oldalt nézed, akkor az eredmény:63.33 % a jobb oldalnak, és 27,4% a bal oldalnak.

Összes balosnak, összesen. Nevetséges.


Ha egyenként akkor meg.. ne ragozzuk. Még a következő "jobboldali pártal szemben is több mint 3 szoros (% os ) a különbség.

A legnagyobb bal oldali pártal szemben pedig 4.1 szeres. Miről beszélünk?


Hát mi ez, ha nem több mint két harmad, ember.


A 14 darab semmire való, pénzre menő vagy komolytalan pártra lehetett még szavazni. Nekem ezek egy szinvonalra esnek a senkikkel.


Ha jól emlékeszem úgy fogalmaztam, hogy a magyarok több mint két harmada látja...

és így is "És nekem az, hogy a választásra jogosultak kb 70% a elment szavazni - és ebből lett a kétharmad - az jelent valamit. "

Tehát az eredményekből lett a kétharmad.

Érthető ugye.


Nekem a magyarokat azok az emberek jelentik, akik a magyar nép érdekeit képviselik, nem pedig elbújva a liberális, és szociális szavak mögé - tudatlanul vagy akarva, kigúnyolják azt, - próbálják haszonleső mételyként élni az életüket.



Ja igen tudom, hogy lehet ezt máshogy is érteni, számolni, - és te is valószínűleg máshogy értelmezed, rakod össze ezt magadban- de azt meghagyom neked.A te dolgod mit szürsz le belőle. Én azt, hogy a magyar emberek közel 70 % a tudja, hogy mit tett érte a fidesz.


Vessen meg bárki; abszolút hidegen hagy, de nekem inkább legyen egy oroszlánom, mint 50 verebem. Ez van.

2018. júl. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!