Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért támadja Soros a Nemzeti...

Miért támadja Soros a Nemzeti Kormányunkat? Ki védene meg Sorostól, ha nem lenne ma Magyarországon Nemzeti Kormány?

Figyelt kérdés
Sátán, Soros, Ellenzék, Gyurcsány, dr. Orbán Viktor, Fidesz, rezsicsökkentés, soros terv, veszély

2018. júl. 17. 09:33
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
69%

Mi ez, ha nem kétharmad?

49%. A kétharmad 66,7%-ot jelent,

2018. júl. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 A kérdező kommentje:

Remélem Orbán Viktor a Nethanjauval kiagyal valamit. A Fidesz testvérpártja az izraeli Likud.

Ne feledjétek, Peszah van.


Sabbath!

2018. júl. 18. 14:17
 23/50 Lux morulus ***** válasza:
0%

Leírtam mindent. Azt is, hogy hogy alakult ez és, hogy értendő. Azt is, hogy te majd máshogy érted.


Akkor értsd ezt.


[link]


Ott van a két harmadod. Pont.

2018. júl. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%

Jajj Lux morulus, ez elég gyenge vergődés. Tények nem változnak, hiába próbálod belemagyarázni a kitalált számaidat.


Javaslom inkább a szövegértésre gyúrj az "ugatás" helyett.


"nem szavazott a FELNŐTT LAKOSSÁG 2/3-a a Fideszre"

7 933 815 választó volt, ebből 2 607 990 szavazott a Fideszre. Segítek, nem Fideszes halmazban 5 325 825 fő szerepel. Egy bonyolult aritmetikai számítás után (5 325 825 / 7 933 815) rájöhetünk, hogy ez 0,67128 vagyis 67,128%

(megjegyzem ez direkt csak a magyar számok, mivel amire válaszoltam is azt említette)

2018. júl. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 Lux morulus ***** válasza:
0%

24 #


Nem tudlak nick néven szólítani - titokzatos barátom, mert még itt is árnyékban bujkálsz- így haver leszel. :)


Még mielőtt elkezdenéd, hogy "azt hiszed, hogy számít itt egy nick név?" meg hogy " bárki lehet" elmondom, hogy igen számít.

Nem baj, ha te ezt nem érted; elvégre az írásaimat sem tudod értelmezni, de attól még számít haver.


Szóval ha neked az igazság vergődés, akkor büszkén vergődöm. Ezt tudom vállalni.


Te viszont egy félig eltaposott giliszta módjára vonaglasz, az idiótaság békjójában. Ezt meg vállald föl te.

Név nélkül lehet is. Érted haver?



"Javaslom inkább a szövegértésre gyúrj az "ugatás" helyett."


Kinek a szövegét kellene megértenem. Azt sem tudom ki a tököm vagy, hogy írtál e már ide, vagy valami. Azonosíthatatlan vonagló gilisztát látok haver, nem vitapartnert.

Az írásomat viszont láthatóan te nem tudod értelmezni, így fogadd csak meg te, a saját tanácsod.


Az ide szerencsétlenkedett számaidhoz nem tudok hozzáfűzni csak annyit, hogy biztos a lőcsödből szoptad haver. Mást nem tudok elképzelni.


Ehhez meg,


"(megjegyzem ez direkt csak a magyar számok, mivel amire válaszoltam is azt említette)"


két lehetőséget látok.


1, Itt azonnal meg is buktál a tekintetben, hogy ki is a gazdid haver.


2, Megértem, hogy nem jó neked ott, meg túl sok a fehér köpenyes ember, de hidd el segíteni próbálnak rajtad. Megértik és tisztelik benned, hogy te vagy Napóleon, és Winettou unokája is egy személyben, továbbá néha -ha akarod- láthatatlanná is tudsz válni. Jó emberek.

Úgyhogy menj vissza szépen, és vedd be az odakészített bogyókat.

Meglásd használ...haver.

2018. júl. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugodhatsz, ezek a hivatalos adatok, nem csak hozzád hasonlóan hasraütött számok.

De örülök a személyeskedésnek, ez mutatja is, hogy nem tudsz mibe belekötni.


És bármennyire újdonság is, de az oldal 90%-a nem használ nicknevet.

2018. júl. 19. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 Lux morulus ***** válasza:
0%

Ahan... jól van haver.


Nincs semmi gond. Elég ha más érti, amit írtam.

2018. júl. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
100%

Azért lett kétharmad, mert az egyéni körzetek nagy részét a Fidesz vitte. Emelkett 49%-ot kaptak listán.


Feltételezzük, hogy aki listán nem a Fideszre szavazott az egyéniben sem. Voszont ha mégis vannak olyanok, akik egyéniben a Fideszt erősítették, de listán az ellenzéket, azt te sem gondolhatod komolyan, hogy ezek aránya majdnem 20%.


Nem szavazott a magyar lakosság kétharmada a Fideszre. A kétharmad a parlamenti arányt nyelenti, nem pedig a szavazók arányát.

2018. júl. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 Lux morulus ***** válasza:
0%

I.Ferenc József.


Ok. Benne van a bugi az ujjamban, de már nem akarom cizellált retorikával borzolni a kedélyeket, és főleg Janus arcú anoním barátom - jaaaaj mivé degradálta mongolidióta társadalmunk, e nemes római Istent - szofisztikált hablatyairól a leplet rángatni. Minek. Minden ott van leírva neked, és mindenkinek.

Tényleg,... hányszor kell még bemásolnom fentenbb megfogalmazott szavaim, hogy meglássátok azt, mit soha nem írtam.


Nehéz megértenem válaszaitokat, ám azt még nehezebb elfogadnom, hogy -újra és újra, de mindig más szereplőkkel előfordulóan - nem értitek/értik meg a leírt szöveg tartalmát, mert a saját igazukat - a válaszadási kényszertől - hajszolva, olyan dolgokat látnak egy írásban, ami nincs is ott.


Én nem kezdem ezt most ideidézgetni, mert már megtettem fentebb.


"Nem szavazott a magyar lakosság kétharmada a Fideszre. A kétharmad a parlamenti arányt nyelenti, nem pedig a szavazók arányát."


Mint ahogy már én is megfogalmaztam, és le is írtam. Idéztem is.

Egyszer sem írtam, hogy számszakilag

a Magyar emberek 2/3-a a Fideszre szavazott. Mást írtam.


Uncsi. Nézek mást.

2018. júl. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtad, hogy "a magyarok több, mint kétharmada pontosan látja, mit tett velük a Fidesz".


Áh nem, egy szóval nem mondtad azt, hogy a magyarok kétharmada a Fideszre szavazott.


Most attól, hogy hazudsz és személyeskedsz, azt hiszed, igazad lesz?

2018. júl. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!