Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz 20 év múlva, amikor a...

Mi lesz 20 év múlva, amikor a jelenlegi fiatalok fele már kint lesz külföldön? Ki fog dolgozni helyettük?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy a kormány így is úgyis kénytelen lesz behívni más országokból munkaerőt?
2018. júl. 20. 12:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Állítólag jönnek a robotok meg a feltétel nélküli alapjövedelem, nem? Vagy ez az ellenzéki mantra már kifulladt?:D
2018. júl. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
8%

"Sőőt, mondok én jobbat: 2017 végén még jobb volt az arány: rengetegen hazajöttek szilveszterezni! :-))))))"


Gratulálok az értelmes megnyilvánuláshoz, önmagad minősíted...

Ha jól emlékszem, Parragh László, Magyar Kereskedelmi és Iparkamara elnöke beszélt erről a TV-ben, hogy 2018 elején már nem mentek ki többen külföldre, mint akik visszatértek.

Miután itt egy lassú folyamatról van szó, ami nyilvánvalóan lassan fordul meg (de remélhetőleg fordul legalább), továbbá TV-ből, emlékezetből idézett információ, teljesen mellékes, hogy pontosan mikor készült a kimutatás, valamikor 2018 elején, tökmindegy. Nézz utána ha akarsz, ellenőrizd le, utána akadékoskodj!

Lényeg itt a tendencia, hogy valami mozdulni látszik. De neked persze sikerült megragadni "szerinted" a lényeget, idióta szmájlikkal, ostobán röhögcsélve. Szánalmas...

2018. júl. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#12: Nezd, ez azert lehet, mert állítottal valamit, de semmivel nem tamasztottad alá. Én peldául szeretnem elhinni amit írsz, de sehol nem hallottam, olvastam erről. Pedig azert, ha valóban így lenne, legalabb az origo, 888.hu, stb., alighanem "tele lenne" vele.
2018. júl. 22. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

[link]

"Hazánk lakossága is fogyott, de bármily meglepő is, többen vándoroltak ide, mint innen el, a csökkenés kizárólag a természetes fogyásnak volt köszönhető az Osztrák Tudományos Akadémia (ÖAW) és a bécsi Wittgenstein Demográfiai Központ kutatása szerint. "


"A csökkenő kivándorlás mellett a külföldről visszavándorló magyar állampolgárok száma folyamatosan növekszik, 2017-ben közel 9%-kal többen vándoroltak vissza, mint 2016-ban.”


[link]


Még a nem épp kormányközeli HVG-ben is megjelent, utolsó. Talán ideje lenne befejezni a bunkózást, meg az ostobaságok hangoztatását, a tényekkel fölösleges vitatkozni.

2018. júl. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Há tesókám, van 1 millió rejtett erőforrása az országnak, ha ők beleadnak apait-anyait, egy új német csoda fog itt történni:D
2018. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!