Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki cigizik, az miért panaszko...

Aki cigizik, az miért panaszkodik az alacsony bérekre?

Figyelt kérdés
Azt a kicsi pénzt, amit kap, azt is elkölti arra, hogy tüdőrákos legyen. Akkor minek neki még több pénz? Amit kap, azt is elcseszi.

2018. júl. 23. 11:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
“És hol a fas.ba van a Ferrárid?”
2018. júl. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A nemdohányzók és a fiatalok védelmének érdekében bevezetett Nemzeti Dohányboltok és a dohánytermékek árának jelentős emelése óta csökkenő tendenciát mutat a dohányosok száma Magyarországon. Aki ennek ellenére is dohányzik, az vessen magára. Ráadásul kizavarták a kocsmákból, éttermekből a dohányosokat, ez példaértékű cselekedet volt, más európai országban még mindig lehet bent rontani a levegőt.
2018. júl. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12.


Ez így van. Én most voltam Görögországban, nem tudom, hogy hivatalosan mi a szabály, de úgy füstölnek étteremben is ,mint a gyárkémény.


A fene tudja, én sem voltam mindig ilyen nyárspolgár, kipróbáltam ezt - azt, de a tökömnek kell már az a rohadt füst.

2018. júl. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!