Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek köszönhető, hogy az...

Minek köszönhető, hogy az arab/muszlim támadásokat próbálja a magyar baloldal/Ny-Európa elbagatellizálni?

Figyelt kérdés
Bezzeg mikor a Magyar gárda vonult, akkor ment a hujujuj, közben meg szart se csináltak, talán volt egy ablakbetörés.
2018. júl. 28. 18:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"A Fidesznek is van nemzetközi családja, csak annyi a különbség, hogy Orbán lazán leugatja őket, ha szükséges. És nem lesz belőle tragédia, sőt a Fidesz erős, a család legsikeresebb tagjai közé tartozik. Hiába is pletykálják az ellenkezőjét, szó sincs például a Fidesz kizárásáról."


Persze, de Putyint már nem merik leugatni, antikommunisták, de azért Kínát méltatják. Ott az illiberális franchise vezetői a főnökök.

2018. júl. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Putyint nincs miért leugatni, őt az orosz nép ugathatná le a népszavazáson, de nem tették, mert kedvelik.

Putyin akkor nőtt a szememben, amikor a 2015-ös népvándorlás beindulása után nyilvánosan felajánlotta az európai vezetőknek, hogy szívesen segít rendet tenni Szíriában, csak beszéljük meg, tárgyaljunk róla!

Ezt én Putyintól hallottam a TV-ből, de Európa vezetői nem akarták meghallani.

Putyin azonban később – a tettek embereként – később mégis intézkedni kezdett Szíriában.

Európa vezetői meg csak pofáznak. Kedvenc üres lózung például, hogy egységes európai megoldásra van szükség a migráció kezelésére. Évek óta csak a pofázás megy.

2018. júl. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"Putyint nincs miért leugatni, őt az orosz nép ugathatná le a népszavazáson, de nem tették, mert kedvelik."


Milyen népszavazáson?

2018. júl. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"Putyin akkor nőtt a szememben, amikor a 2015-ös népvándorlás beindulása után nyilvánosan felajánlotta az európai vezetőknek, hogy szívesen segít rendet tenni Szíriában, csak beszéljük meg, tárgyaljunk róla!"


Szememben majd akkor fog nőni, ha ilyen intenzítással érkezik meg Afganisztánba és segít eltörölni a Talibánt. A jelenlegi helyzetet is együtt hozták össze az amerikaiakkal, akkor illene segíteni megoldani, nem pedig felfegyverezni a szélsőséges iszlamistákat.


"Európa vezetői meg csak pofáznak. Kedvenc üres lózung például, hogy egységes európai megoldásra van szükség a migráció kezelésére. Évek óta csak a pofázás megy."


Ez igaz az összes EU ország vezetőjére. A titkosszolgálatok körülbelül 1 évvel korábban jelezték, hogy itt gondok lesznek és tömegek fognak megindulni. Ezzel szemben SENKI sem készült fel erre.


"Ezt én Putyintól hallottam a TV-ből, de Európa vezetői nem akarták meghallani."


Azt hiszem a kelet-ukrajnai helyzet nem megoldása után valahogy megértem.

2018. júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!