Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a fidesz szerint Európa...

Ha a fidesz szerint Európa legjobban fejlődő országa vagyunk, akkor miért Romániába járnak dolgozni a magyarok közmunka helyett?

Figyelt kérdés
2018. júl. 29. 05:57
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Románok hozzánk jönnek dolgozni? Esetleg 10 éve :D Már nekik se kecsegtető Magyarország, nyugodtan hívd fel a KSH-t.
2018. júl. 29. 06:04
 2/17 anonim ***** válasza:
16%

De amúgy ha ijen okos ember vagy mér nem mutacc egyetlen magyar ember, monnyuk egy belinkelt fészbúk profilt, vagy újságcikket aki románba jár dógozni?

Nem kértem olyan nagyot. Egyetlen egyet. Hahahahaha....

2018. júl. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
39%
Napi magyarozás. Ezeknek a trollkérdéseknek a szinvonala a béka segge alatt van.
2018. júl. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%

Már csont ugyanazt a szintet hozta Románia Észak-Nyugat Régiója (10200 Euro/fő), mint az Észak-Alföld (10100) és Dél-Alföld (10400), 2013-ban, ezért azonosak a bérek is. Náluk pedig az a régió dinamikusabban fejlődik, emiatt több munkaerő kell nekik, háztól munkahelyik, majd vissza fuvarozzák az embereket. Battonyán már 10 éve is a románoknak voltak a legszebb házaik (mert itt sokkal olcsóbb nekik házat venni, mint Aradon egy kis lakás).


(ezeknél 2,5-szer gazdagabb Közép-Magyarország, București - Ilfov meg 2,7-szer.)

2018. júl. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%

Akkor minek dógoznak itt tömegesen, úgy hogy még egyetlen magyart se tuttatok mutatni aki románba dógozna? Nem kerek ez a dinnye korcsok!


Hahahaha...

2018. júl. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%

Ne hasonlítsd a közmunkát rendes melóhoz. Közelebb van, oda megy (?). De annál jobbat találna a Dunántúlon. Nem olyan bonyolult ez.


Egyáltalán, miért lesz közmunkás valaki? Annyi állás van. Én pár helyre be vagyok regisztrálva kíváncsiságból, gyakran kapok ajánlatokat.

2018. júl. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
16%

A Fidesz 2010 óta notóriusan ontja magából a jó eredményeket ecsetelő propagandát, erre szükség is van, nagyon okosan teszi mert sajnos a gyakorlati változások ennek a propagandának homlokegyenest ellent mondanak. A Fidesz kormányzása papíron kiemelkedő, a csúcs, minden előző kormányt überelő siker. A Fidesz kormányzása a valóságban viszont a bőrünkön érezhető módon teljes csőd, nyomor, romlás minden téren, minden eddigi kormányt messze alul tudott múlni.


A Romániába járó magyar napszámosok csak egy a példák sorából, nagyon jól rávilágít a Fidesz hazugságaira. A valaha volt legborzalmasabb emeszpémocskosgyurcsánybajnaikormány idején a világválsággal együtt is ide jártak a románok, most 9 év jaj de sikeres Fidesz kormányzás után valamiért a magyaroknak megéri a románokhoz ingázni.

2018. júl. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Azért, mert mi nem pénzeljük az ingyenélőket. Ebből következik mind a két dolog, nem mond ellent egymásnak. Az meg természetes, hogy határmenti régiókban átjárnak az emberek dolgozni, én ismertem hollandot, aki Németországba járt dolgozni, és akkor mi van?
2018. júl. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%

Ha már itt tartunk erdélyi magyarok dobhatnának nekem román nyelvleckéket.

Igaz Angliában lakom, mert nem találtam fideszközeli cégnél munkahelyet, de ha innen kitoloncolnának Orbán miatt, akkor szükségem lenne román nyelvtudásra, mert addig én haza nem megyek, amíg a fideszrezsim van hatalmon.

csefas!

2018. júl. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%

"A Fidesz kormányzása a valóságban viszont a bőrünkön érezhető módon teljes csőd, nyomor, romlás minden téren"


közmunkára fogtak, proli? :DD

2018. júl. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!