Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szabó Gábor mit akar elérni a...

Szabó Gábor mit akar elérni a szeptemberre tervezett Kossuth téri tüntetéseivel?

Figyelt kérdés

[link]


Tényleg úgy gondolja, hogy sikerülhet neki annyi embert megmozditania, hogy megbuktassa az Orbán rendszert?



2018. júl. 29. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Gőzöm sincs, ki ez, de a világon semmit nem fog megbuktatni.
2018. júl. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Az ki?
2018. júl. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Azzal ami miatt tüntetni akar maximum 1000 embert ha lesz ingyen sör akkor 1001 mert megyek én is
2018. júl. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én se tudom ki ez, azt hittem a Jobbik pártigazgatójáról van szó
2018. júl. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Már látom előre, hogy mi lesz ott.

Pár csöves, néhány munkanélküli, kiéhezett, senkinek nem kellő vén qrvák részegen, egy pár alzheimeres munkásőr nyugdíjas, benarkózott mentálisan beteg figurák, ahogy szokott ez lenni.

A normális emberek ugyanis nem fetrengenek a téren, hanem dolgoznak, vagy iskolában vannak, plusz felfogják agyilag, hogy semmi értelme az ilyen rendbontásnak.

Ameddig nincs egy hiteles, normális ellenzék, aki mögé besorakoznának a szimpatizánsok, minden ilyen baromság csal lejáratja önmagát.

Ettől függetlenül, tényleg ki ez a bohóc?

2018. júl. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de még csak azt sem, hogy ki ez a Szabó Gábor.
2018. júl. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ki ez a csóka? :D 200 lájk sincs a posztján és 500 megosztás sincs. Ennek alapján szerintem kb. 50-en lesznek a "tüntetésén". Bohóc :D
2018. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az Orbán rendszert nem kell megbuktatni, mert a rendszer jó.


Csak csiszolni kell, hogy még jobb legyen

2018. aug. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vicc az egész,de talán benne lesznek a hírekben ahogy félrenyelik a sípocskáikat .Lesznek talán pár százan viccesnek gondolt táblákkal ,aztán este hazamennek, mert jön a vihar ,de elmondhatják hogy mekkora nagy lázadók.
2018. szept. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!