Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki legyen a miniszterelnök?

Ki legyen a miniszterelnök?

Figyelt kérdés

Ha hirtelen Orbán Viktor bármilyen okból,nem lenne tovább miniszterelnök,kit látnál helyén szívesen?

Mindegy,hogy lenne-e reális esélye rá,hogy ő legyen,kérdés az hogy Te kit látnál szívesen?



2018. júl. 31. 08:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
56%
#9 kifelejtetted az éhező vidékieket, akik elkeseredésükben vasvillával a kezükben tervezik az újkori forradalmat.
2018. júl. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Látom itt nyomkodják a nullákat a ballib elvtársak, de konkrét javaslata egynek sincs a bukott vezérein kívül. :D

Én eddig valami jobbikost mondtam volna, de úgy gondolom, hogy leírták magukat. Szóval nem tudom ki legyen a miniszter.

2018. júl. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én lehetnék, de nem vállalom. Sajnálom, akárhogy is könyörögtök...
2018. júl. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, tudod miért tartunk ott, ahol tartunk (például az, maiért e kérdés megfogalmazódott benned)?

Olvasd el a válaszokat. Mindent elmondanak. Különösen egy nem sokkal feljebb lévő nulla pontozásút emelnék ki. Most mondom, akire te gondolnál titkon, azt öt perc alatt megölnék az itt pontozók.

2018. júl. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A jelenlegi politikai "elit"-ben nincs alkalmas személy (beleértve az összes eddigit is - a jelenlegivel együtt),

mert nincs bennük erkölcsi tartás, alázat és kellő kreativitás. Új arc kell, aki még nem fertőződött meg a mutyival.

2018. júl. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Thürmer Gyula alkalmas lenne miniszterelnöknek.

Nem kèrek fikàzós megjegyzèst!

Ha felnőtt embernek tartod magad,akkor elfogadod a vàlaszt.

Ha nem tetszik jogod van hozzà,hogy nyomj egy piros kezet.

2018. júl. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!