Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk Mozgalom vagyis...

Árokpart kérdése:

A Mi Hazánk Mozgalom vagyis Toroczkai Laciék vitaindítójának egyik sarkallatos pontja, kérdése a devizahitelesek horvát mintára történő megsegítése. Toroczkai Laci miért nem megy oda akkos most a Parlament elé?

Figyelt kérdés
Rengeteg civil lassan 1 hete tüntet a devizahitelek, forinthitelek és az ezzel kapcsolatos kilakoltatások ellen. Ezzel nagy népszerűséget is szerezhetne. Másnak nem sántít egy kicsit ez a kontraszt. Sima pártprogramként szerepel, viszont akkor ezek szerint neki sem sürgős annyira ennek az azonnali megoldása. Pedig pont, hogy ezek az emberek már lehet, hogy 4 év múlva szavazni sem tudnak, mert vagy külföldön vagy az utcán élnek hajléktalanként majd. Nekem ez így nem tűnik egyenes kiállásnak. Más hogy van vele?
2018. aug. 1. 14:07
 1/6 anonim válasza:
54%
Mégis mit várnak? Hogy engedjék el? Nem fogják nyugi. Azt a betétesek pénze bánná. Nem lenne igazságos.
2018. aug. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van ezen túlmenően még néhány megoldási alternatíva. De a lényeg: teljesen mindegy, ki mit talál ki, ha nem tudja végrehajtani. Márpedig végrehajtani csak a kormány tud. Ők sem az empátiáról, sem az igazságról nem híresek. Ha te azt képzeled, Toroczkai bármit akar is (a politikában), arra képes is lenne, nem e világon élsz.
2018. aug. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kit érdekel annak a szánalmas fideszbérencnek az ajvékólása? A devizahiteleseket eddig pont leszarták, de most hogy a Fidesz palotapincsi ellenzéki pártja lett úgy pattognak.
2018. aug. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én miért nem vettem fel devizahitelt? Mert nem tudtam volna fizetni, és jó a 2 milliós kipofozott parasztház és a 120-as skoda...
2018. aug. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sem a Mihasznák Mozgalomnak, sem Toroczkai Lászlónak nem célja a devizahitelesek megsegítése. Sem semmi más.

A pártot egyetlen céllal hozatta létre a Fidesz: hogy meggyengítsék a legerősebb lellenzéki erőt.


Ezen kívül semmilyen érdemi tevékenységet nem folytatnak, nem véletlen tehát, hogy a Parlament előtt sem vonult fel a Mihasznák Mozgalom...

2018. aug. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Toroczkai, Vollner, Dúró stb. ugyanolyan undorítóak mint a Rogán, Tiborcz, Mészáros stb. horda.

Árulók, a magyar nép elárulói!

2019. febr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!