Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország romániai szinten....

Magyarország romániai szinten. Lesz ez még így sem?

Figyelt kérdés
[link]

2018. aug. 2. 15:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
31%
Naaa azért majdnem 3%-kal magasabb a vásárlóerő-paritásunk mint Romániának!!! :D
2018. aug. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
18%

Néhány év és Bulgária, Szerbia, sőt, valamennyi balkáni ország le fog minket hagyni.

Hiába nőnek Magyarországon a bérek (igaz egyre lassuló ütemben), a forint rohamosan gyengül.

Gyakorlatilag egy helyben toporgunk, mialatt Románia, Bulgária és a balkáni országok elhúznak mellettünk.

2018. aug. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
58%

Ez így van. A régióik is a magyarokkal azonosak.

[link]



Bukarest-Ilvovban még nagyobb is a GDP/fő mint Közép-Magyországon, mindkettő egyébként sok norvég, holland, svéd, osztrák, régiót is ver, sok angololt, franciát, németet (keletieket), dél-európait meg kenterbe ver.


De ez persze csak a termelékenység, nálunk meg a románoknál még kb. azonosan rosszul fizeznek.

2018. aug. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
35%

2.


Nem. TE vagy képes ennyire. Nekem új kocsim van és három lakásom. Nem dicsekvésből mondom, hanem azért mert akkor a te gondolatmeneted mentén én joggal vagyok büszke magyarságomra.


Te pironkodsz, joggal,te nem lehetsz büszke.

2018. aug. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
58%

Hát nálam a magyar nettó 701 EU meg román 584 EUR marhára nem egy szint, de nyugodtan költözz Romániába. Minden esetre a románok Magyarországra irigykednek:


[link]

2018. aug. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%

"A magyarok erre képesek! Egy ilyen társadalom létrehozására, ami erre képes! "


Jah csak azt elfelejted hogy Magyarország világszinten a fejlett országok közé tartozik és egy átlag magyar jobban él mint a Föld lakosságának a 80%-a. Sőt Európán belül is egy közép szintet tartunk. De igen nekünk nem voltak gyarmatok, nálunk nem volt rabszolgatartás, mi nem indítunk az olajért nyersanyag szerző háborúkat int a Nyugat. Magyarországot 500 éven át zsákmányolta ki a Habsburg és a török, volt nálunk egy 40 év kommunizmus is, eközben a Nyugat szabadon fejlődhetett. Szerintem egyáltalán nem kell szégyenkeznünk, bár egy ilyen öngyűlölő elkényeztetett sikertelen anyuci pici prosti fiának aki csak akkor magyar ha van pénz, csak akkor szereti a szüleit ha van pénz ezt lehet mondani...


"És ezek után legyek büszke, hogy magyar vagyok... Hát egy frászt! Magyarnak lenni a legnagyobb szégyen. Inkább lennék román vagy cigány."


Legyél nyugodtan, a legjobb az lenne ha ki húznál az országból és vissza se jönnél soha. Te gyűlölködő frusztrált pszichopata prosti.

2018. aug. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
57%

HakapesziM


A 2# válaszoló ez a tipikus élettelen kádárista elkényeztetett mama pici fia aki az állam csöcseitől várja a megváltást vagy anyukától. Mindenki hibás a saját sikertelenségért meg élettelenségéért csak ő maga nem...

2018. aug. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%

9.


Látod lúzer, el sem tudod képzelni, hogyan. Munkából, hitelből. De örökölni sem bűn. Ja, azt is fogok, a már meglévőkhöz - remélem sokára.


Ugye? Egy senkiházinak nehéz elképzelni, adjon az állam. Apa, nem ad az állam. Miért adjon? A két szép borjú szemedért?

2018. aug. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
49%
Hakapeszi szerintem ezek cigányok. Nem érdekes hogy gyűlölik a magyarokat és munka nélkül akarnak élni?
2018. aug. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
ha maradtak volna az áldásos szocik, akkor leelőzhettek volna már átlagbérekben
2018. aug. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!