Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az európai országok nagyrésze...

Az európai országok nagyrésze sokkal jobb, mint Magyarország?

Figyelt kérdés
Fizetés (nem bruttó, az nem érdekes, abból még lop a kormány), tömegközlekedés, egészségügy, oktatás terén
2018. aug. 7. 19:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%

"Román egy éhenkórász nép."

Akkor hasonlítanak a magyarokra. :)

2018. aug. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
62%
Igen, mert a legtöbb más ország a múltjukat letudta, míg Mo.-n mindig a múlttal jövünk, hogy ki volt-, és még ma is ki a hibás. Emellett megvan a régi nóta is, hogy "Én nem, de te, te, te és te vagy a hibás ezért, azért, amazért. Én ot sem voltam...".
2018. aug. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
38%

#12

Ez csak természetes, hiszen a Magyar ember semmiről nem tehet és tökéletes. Mindig, mindenben más a hibás, csak ő nem.

2018. aug. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
41%

*13

Jah, elvégre mi fingtuk ki a passzátszelet is ;)

2018. aug. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
60%

"Román egy éhenkórász nép."


Mégis kivégezték a népnyomorító despotájukat, és most is nagyon hamar a sitten köt ki akármelyik képviselő, vagy polgármester. Be is indult a fejlődés.

2018. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

13. 14.

A passzátszelet, de a magyar hugyozta a golfáramlatot is, magyarok építették a piramisomat (Kheopsz valódi neve pl. Karcsi fáraó volt, csak a gonosz ballipsik egyiptomiasitották mer hazaárulók!)


+ Történelmi tény, (amit most találtam ki) hogy a sztálingrádi csatát is egy magyar katona nyerte meg, fél kézzel, a Dnapon a szövetségesek semmire nem mentek a tengerészgyalogos huszárok nélkül (csak a ballipsi történelem nem tesz róluk emlitést)!

Sőt Jézus is magyar volt, nyilván, hisz az apja neve József az anyja neve pedig Mária?

Tök egyértelmű! Meg az összes híres európai uralkodó, Nagy Károly, VII. Gergely pápa, Nagy Péter cár,.... Ezek mind magyar nevek ám! (És nyilván nem az eredeti nevek lefordítva!)

2018. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
40%

'és most is nagyon hamar a sitten köt ki akármelyik képviselő, vagy polgármester.'


Ezt a magyar is átvehetné, amikor 'huncutságokra' derül fény a politikai régióban, de a népet ismerve erre huzamosabb ideig nem kerül sor.

2018. aug. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!