Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan párt, aki bevezetné...

Van olyan párt, aki bevezetné a gyermektelenségi adókedvezményt?

Figyelt kérdés

Jelenleg kizárólag a családosok részesülnek adókedvezményben.

Vannak fiatalok,akik X ideig nem,de mikor családosak lesznek,akkor adókedvezményt kapnak.


Akiknek viszont nincs gyermekük,vagy tudatosan gyermektelenek nem jár adókedvezmény.


Bizonyos kor felett,mondjuk 40 év felett szerintem reális lenne azokat az embereket adókedvezménnyel jutalmazni,akik eddig részt vettek a gyermekesek életének könnyebbé tételében.


2018. aug. 9. 19:53
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

" egyszerűen csak nem utódra szeretnéd költeni a pénzt, hanem magadra"


Igen,a saját pénzét mindenki arra költi amire szeretné.

Ha valaki gyerekre szeretné,az ő dolga.Nem kommunizmusban élünk.

Ahogy a sokgyerekes családok között sem élnek sokan önmegtartóztató életet.

Gyerek mellett is élik világukat.

2018. aug. 10. 11:34
 32/35 anonim ***** válasza:
9%

"Ez szerintem bőven annak tekinthető."


Melyik része, te idióta?:D



"Másrészt nem értem miért nekem kellene lemondanom a csapvízről a villanyról,amikor nem én szaporodtam felelőtlenül."


Miért, a te fogyasztásod nem terheli a környezetet, csak a gyerekeké?:DD Nem jársz sehova, csak otthon gubbasztasz? És a kaját, amit megzabálsz, szerinted hogyan szállítják oda hozzád, függetlenül attól, hogy lucernát nyammogsz-e, vagy marhagulyást?:DD


Szerintem is kezeltesd magad, bár az agyátültetés, amire valójában szükséged van, még nem elérhető számodra.

2018. aug. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
9%
Ez az a 60%-os gyerek és családgyűlölő aki itt kesereg állandóan. Tök mindegy mi a kérdés ő mindíg a családi adónál köt ki.
2018. aug. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

Látom kulturált módon nem tudsz párbeszédet folytatni,csak viszed a hőbörgő,proli stílust,"gyerekem van,ezért nekem minden jár" életfelfogással.


Már csak ezért is lenne sokkal jobb a magánnyugdíj rendszer.A szülők rá lennének kényszerülve a gyerekeikre idős korban,így nem egy egyoldalú érdekviszony lenne a gyerekvállalás,ahol a szülő azért vállal gyereket,hogy előnyökhöz jusson.Hanem kétszer is meggondolná,hogy hogyan neveli fel a gyerekét,mert az öreg korában magára is hagyhatja.

2018. aug. 10. 11:49
 35/35 anonim ***** válasza:
9%

Visszavágások Nagymestere, legalább használj saját degradáló jelzőt.:DD Vagy még erre se futja? Az se tűnik fel, hogy folyamatosan ellentmondasz önmagadnak?:DD Döntsd mr el, hogy akkor most a gyerekvállalás ellen küzdesz "környezetvédelmi okokból" (LOL), vagy azért ágálsz, hogy a gyerekek tartsák el a szüleiket öregkorukban. Utóbbit mondjuk még nehezebb "környezetvédelmi" okokkal megmagyarázni.:D


Amúgy tudod mit? Szavazz az LMP-re, az pont neked való párt, hasonló idióták vannak benne, mint te. Eggyel több vagy kevesebb már nem oszt, nem szoroz.

2018. aug. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!