Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig terjeszkedhet és hány...

Meddig terjeszkedhet és hány évig tarthat Orbán hatalma Magyarországon? Mi következhet azután?

Figyelt kérdés

2018. aug. 10. 16:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%
Már mindenhol ott van, terjeszkedni annyit fog, hogy beépül lassan mégjobban oda, ahol még nem ő a góré. Az idők végezetéig lesz már ez.
2018. aug. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ez már gyanús. 0 válasz és törölték a kérdést. "a fidesz a gyk-t is megvette" röviden ez volt...
2018. aug. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
92%
Koleszterin Tábornok kemény ellenfél.
2018. aug. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg leválthatatlan, a vidéki sajtó ti. az övék.
2018. aug. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 robi1980 ***** válasza:
22%

Még jó darabig hatalmon lesz, mert a választópolgárok értékelik a kormány teljesítményét és látják a valós helyzetet.

A baloldali "program"-ból, hogy hitelből (látszólag) növeljük az életszínvonalat, azután meg hümmögünk és megszorítunk, nos leginkább abból lett végleg elege az embereknek. Azoknak az embereknek, akik felérik ésszel, hogy MIÉRT magasabb (még) a nyugat-európai életszínvonal. (Gyengébbek kedvéért: pl. egyelőre még MI dolgozunk; végzünk beszállítói munkát német autóipari cégeknek, s nem fordítva...! Kicsit meg kellene nézni, hogy milyen gazdaság és GDP van a nyugati országok mögött, no meg milyen szabadrablás volt mögöttük. (Lásd: gyarmatbirodalmak...)


Tessék: "Orbán-fóbiásoknak" és amnéziásoknak itt van egy kis emlékeztető az IMF-hitelről, mer'hogy épp a csőd szélén táncolt az ország a 2010-es kormányváltást megelőzően:


[link]


Hajrá FIDESZ! Remélem még 2030-ban is 2/3 lesz!


;)

2018. aug. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ez Magyarország! Itt órák alatt összeállhat egy forradalom. Én éltem '56-ban, amikor egy idétlen Gerő Ernő beszéd volt az utolsó csepp a pohárban.

Hazugságokkal, és nyílt lopással ne jósolok nagy jövőt Orbánéknak. Nem is ez a probléma, hanem az, hogy ha a magyar ember felkapja a fejét, akkor ott vér fog folyni. És én - aki átéltem egyszer - ezt nem szeretném.

A szadista gyilkosok azonnal elő fognak bújni, és tönkretesznek mindent ami esetleg lehet szép és jó!

2018. aug. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ezt egy jós tudná megmondani, de csak ha egyik oldal se fizeti le.
2018. aug. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!