Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyien végeztek gender...

Mennyien végeztek gender szakon és milyen helyre kerültek utána?

Figyelt kérdés

Hallani egyrészt, hogy olyan kevesen vannak genderen, hogy pótfelvételin kell toborozni a hallgatókat, ami nagy szó, mert bölcsészeten kevés hallgatóval is indítanak szakokat. Mégis mennyi lehet éves bontásban a szakon végzettek száma?


A másik érdekes kérdés, vajon ezek a szakmában tudtak elhelyezkedni vagy más szakmákba kapcsolódtak be?

Van erről valami információ?



2018. aug. 13. 15:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%
Sokat nem tudok róla. De olvastam néhány kormánytagról, hogy ezen a szakon végeztek.
2018. aug. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Értem a pár éve bevezetésre került ELTE-s gender szakon végeztek azok akik már korábban is kormánytagok voltak. Mesélj még...
2018. aug. 13. 16:18
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ELTE-n tavaly indult először genderszak, ami egyébként egy mesterképzés. 18 helyet hirdettek meg, 45-en jelentkeztek, végül 10 embert vettek fel. A CEU-n van még ilyen képzés, oda tavaly mindössze 4-en jelentkeztek, nem is indult a szak. Tehát tavaly szeptemberben összesen tíz, azaz 10 ember kezdte meg tanulmányait ezen a szakon. A CEU-n utoljára 2014 szeptemberében vettek fel erre a szakra hallgatót, akkor is egyetlen egyet. Keressük meg neked azt az egyet, hogy megkérdezzük hol tudott elhelyezkedni?
2018. aug. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
#1: Nem ezen a szakon, szerintem a CEU-ra gondolsz.
2018. aug. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
Kb egy két ember, elmentek takarítónak.
2018. aug. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
#1 Pl. Hollik István vagy Szijjártó Péter biztosan ott végeztek, ha ekkora, minden hagyományos férfiszerepet megcsúfoló hisztis p**csák lettek.
2018. aug. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
Mentek a Mekibe krumplit sütni.
2018. aug. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%

Előző:

A Hollik az ELTE tanárképző szakán végzett, utána meg a Corvinus Egyetem Századvég politikai iskoláján.

A váci piarista gimnázium után.

A nyilatkozatait-beszélgetéseit látva, egyáltalán nem "hisztis".


A Szíjjártó a közgázon diplomázott. Tőle sem láttam még "hisztit". Nem volt jobb külügyminiszterünk.


Egyiknek sem volt szüksége a gender szakok által ajánlott képzésre, jobb helyeken végeztek.

2018. aug. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Félreértések elkerülése végett. A gender szak az az ELTE-n indult szak neve. A CEU-n ilyen nevű szak nincsen, mivel ott csak ilyen szakok vannak.
2018. aug. 13. 16:53
 10/15 Andizsuzsi ***** válasza:
40%

"A gender szak az az ELTE-n indult szak neve."


Valóban? Te láttál a Felvin ilyen nevű szakot?

2018. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!