Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki emberek szégyelli...

Az ellenzéki emberek szégyellik hogy vannak saját balliberális hírportáljaik?

Figyelt kérdés

Szerintük csak "független" és Orbán kézben lévő média van Magyarországon. Ami ugye nem igaz.

Ha valaki azt meri mondani, hogy baloldali média, az azonnal le van hurrogva, ezen az oldalon meg lepontozva.

Nekem ebből az jön le, hogy "cikinek" tartják, és szégyellik kijelenteni hogy igenis nekik van fenntartva ez a felület. Mint ahogy egy Fideszes tudja hogy az Origó vagy a Pesti srácok stb. jobboldali, kormányközeli.

Akkor a 444.hu 24.hu vagy az index stb. miért lenne független mikor a cikkek teljesen baloldali és liberális tartalomra épülnek?

Vagy ez tabu téma lenne, amiről nem szabad beszélni?



2018. aug. 13. 23:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
12%

"a Fideszről negatív hír nem jelenhet meg, a kormány bírálata tabu, és nem mellesleg az állami hirdetések álcáját felhasználva a kormány pénzeli őket."


És ezzel mi a gond? Most végre jól megkapják a lipsik!!!

2018. aug. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

"az az aljas ellenzéki média, bezzeg a kormánypárti mennyivel jobb"


Nem, én nem azt írtam hogy mennyivel jobb, hanem hogy abban jobb hogy ők nem a magyar embereket uszítják egymásnak, nem mindegy.

A kérdést meg azért tettem fel, mert ha veszem a fáradságot és normálisan, érvekkel, forrásokkal válaszolok egy olyan kérdésre amiben erősen kifogásolható az említett baloldali hírforrás tartalma, egyből megkapom hogy Fidesz bérenc vagyok 50-es IQ-val 4 elemivel, és milyen jogon merem kétségbe vonni a egy hírportál "függetlenségét".

Lásd a lentebb lévő HVG-s kérdést. A vak is látja hogy erősen baloldali szelek fújnak már évek óta a HVG online felületén, mégis úgy tűnik (mármint a lepontozásokat nézve) hogy erről nem szabad beszélni, mert tabu.

Egyébként nem hinném hogy pont az én kérdésem lenne gyűlöletkeltő. Érdekes a legtöbb provokáló és gyűlölködő kérdés alatt ~évente? egy ilyen választ látok mint a tiéd.

2018. aug. 14. 00:27
 13/22 anonim ***** válasza:
18%
Az ellenzékiek azt képzelik, hogy a gaz Orbán ellen mindent meg lehet engedni, még ilyen agymosó agymenés médiát is mint a 400 vagy az átévé.
2018. aug. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
#9 ilyen stílusban a haverokkal fröccsözés közben, inkább.
2018. aug. 14. 00:29
 15/22 anonim ***** válasza:
40%
Mindent meg kell semmisíteni, ami nem a Párt! A Gazdánk bőségesen megjutalmaz majd minket az ellenség elpusztításáért! Még szerencse, hogy nem vagyok genetikusan alattvaló, mert ha az lennék, akkor most egy önkényuralmi rendszernek nyalnám fényesre a valagát, de én ilyet soha nem tennék, mert Szittya Árlya Ősmagyar vagyok!
2018. aug. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
57%

" jobb hogy ők nem a magyar embereket uszítják egymásnak, nem mindegy."


Áááá kicsit sem. Ne nevettessél, elég csak a Szabadság-hídi lezáráskor történt szemetelésre gondolni. Egy program, ahova bárki mehetett gondolkodástól, pártállástól függetlenül. Reggel mit írnak, ezek a mocskos libsi fiatalok. Esetleg hazaárulónak nevezni valakit csak azért, mert egy másik oldalt támogat, az kicsit sem uszítás.

2018. aug. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
71%
2018. aug. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
49%
A szavazóknak semmi közük nincs a médiához. Ha rajtuk kéred számon azt ha egy ökörség jelenik meg az egyik cikkben akkor nagyon rosszul teszed
2018. aug. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
76%
Ez a "független" valóban trükkös kifejezés, de amúgy nem pártatlant jelent... Tételesen azt jelenti, hogy a kormánytól független, ami ez esetben nem meglepő módon ellenzékit jelent. A másik, amit érdemes tisztázni, hogy ezeket a médiumokat is finnanszírozzák, amiből az is fakad, hogy olyan nézeteket publikálnak, amilyenek a megrendelők nézetei is... A Legfrissebb ilyen példa a HírTV, ami a tulajdonosváltással ellentétes nézetű tulajdonba került, így a tartalmát is meg kellett változtatnia... A "független" még azért is érdekes, mert hiába, ha nem egy pártember finnanszíroz egy lapot, de ha az pld kormánypárti véleményt fogalmaz, akkor azt már -e miatt bőven nem függetlennek ítéli meg a köztusat... Tehát: "független"=ellenzéki, ezen belül is (Simicska bukása óta) = liberális
2018. aug. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
71%

A kormánypárti emberek nem szégyellik, hogy ömlik a mocsok és a gyűlölet a fidesz sajtójából?


Meg amúgy is, aki ellenzéki az egyből balliberális? Én jobboldalinak mondanám magam, de távol áll tőlem, hogy a fidesszel azonosítsam magam, mert ők se nem keresztények, se nem konzervatívok.

2018. aug. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!