Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki emberek szégyelli...

Az ellenzéki emberek szégyellik hogy vannak saját balliberális hírportáljaik?

Figyelt kérdés

Szerintük csak "független" és Orbán kézben lévő média van Magyarországon. Ami ugye nem igaz.

Ha valaki azt meri mondani, hogy baloldali média, az azonnal le van hurrogva, ezen az oldalon meg lepontozva.

Nekem ebből az jön le, hogy "cikinek" tartják, és szégyellik kijelenteni hogy igenis nekik van fenntartva ez a felület. Mint ahogy egy Fideszes tudja hogy az Origó vagy a Pesti srácok stb. jobboldali, kormányközeli.

Akkor a 444.hu 24.hu vagy az index stb. miért lenne független mikor a cikkek teljesen baloldali és liberális tartalomra épülnek?

Vagy ez tabu téma lenne, amiről nem szabad beszélni?



2018. aug. 13. 23:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
#20 se nem jobboldaliak
2018. aug. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Fordítva. Arra büszkék, hogy ők független híreket olvasnak, független hírportálon.

Ami ferdítés, mert tényleg, ahogy valaki írta, csak a jelen kormánytól függetlenek. Vagy inkább nem is függetlenek, mert az talán nem függetlenség, amikor a "mindenképpen ellene vagyok mindennek, ami összefügg a jelen kormánnyal" cél irányít .

Igazából azt sem mondanám, hogy baloldaliak, mert még a jelen kormány baloldali intézkedéseiben is valami hibát keresnek, intrikálnak.

Azt sem mondanám, hogy liberálisak, a szó valódi értelmében.


Nem tabu téma, beszéljünk róla, tényleg. De én nem azt mondanám, hogy "balliberális" portálok lennének, hanem hogy magyarellenesek. Ha időm lenne, számos példával tudnám szemléltetni, de nincs rá időm. És szerintem ők is pontosan tudják, hogy mit csinálnak, azt is, hogy miért. Nem buták, sőt; csak rosszindulatúak, sőt.

2018. aug. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!