Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Videoton az EL főtáblán, de...

A Videoton az EL főtáblán, de a BL főtábla is esélyes, beérett a fociba öntött pénz?

Figyelt kérdés
2018. aug. 14. 22:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

18: Ne hagyd már, hogy ennyire az orrodnál fogva vezessenek a magyar foci vezetői. Pont ez a lényegük, hogy el hidd ez a reális, hogy amikor megütik a minimális elvárást már tombolnia, buliznia kell az országnak.

Nem, a fociba áramló pénzek többsége pont nem az építkezésekre megy el, hanem a játékosokra. Ahogy korábban írtam Fradi, Vidi olyan összegű fizetéseket osztogat, amit a többi klub már lassan ki se tud termelni. Ne csak magyar viszonylatban képzeld el jó fizetést, nem hiába próbál egy csomó légiós idejönni. Arról már nem mi tehetünk, hogy széttrükközés miatt, de akkor is, ha 2 milliós fizetéseket kiosztogatnak fejenként a játékosoknak, akkor igenis a nyugati klubokhoz hasonlítsuk, ugyanazt a színvonalat hozniuk kellene a csapatainknak is.

2018. aug. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

2004 - Fradi EL

2010 - Loki BL

2011 - Loki EL, Győr EL play-off

2012 - Vidi EL

2014 - Loki EL play-off (ha a BaTe-tól nem kapnak utso perces golt akk EL csoportkor

2015 - Vidi EL play-off

2017 - Vidi EL play-off

2018 - Vidi EL vagy BL


Az utobbi evekben mindig kopogtattuk europa ajtajat, most pedig betortuk vegre. A vidi jol jatszik, megolik az ellenfel focijat.Amugy pedig nem ertem mit sir itt a sok liberis. Huszti havi fizetese kb Eden Hazard egy heti fizetese 10x.

2018. aug. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Utsó, igen, de itt nem is ez a baj, hanem az, hogy Hazardot nem állami pénzből fizetik ki
2018. aug. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Itt az a lényeg hogy egy román vagy szerb csapat is több pénzt tud kiadni egy jatekosert.amit orban belead. az. meg kozzep europai szinten is csak alamizsna.
2018. aug. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ez igaz, de ennek semmi köze nincs ahhoz, amit én írtam.
2018. aug. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!