Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Sziget egy liberalista...

A Sziget egy liberalista szellemiségű rendezvény?

Figyelt kérdés
“A Sziget - ahogy korábban is - rasszizmusellenes kampányt is futtatott, idén szívekkel és szivárványokkal dísztett plakátokkal hirdették, hogy fogadjuk el egymást.”
2018. aug. 16. 22:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
11%

“könyörgöm az csak egy plakát” - akkor egy náci plakát is oké lenne neked?"


Persze, még le is fotóznám

2018. aug. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
88%

Undorító egy hely lehet, ami azt hirdeti, hogy fogadjuk el egymást.

Szerencsére Mi Magyarok tudjuk, hogy a másikat gyűlölnünk kell és eszerint is élünk.

2018. aug. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

“Mi a baj azzal, ha valaki a rasszizmus ellen kampányol?”

A szivárvány az nem (csak) a rasszizmusról szól. Jönnek a homokosok, migránsok is. Akkor mondják meg egyenesen, hogy kérem szépen, ide liberálisokat várunk, legyen a neve Pride Sziget és támogatjuk a keveredést és bevándorlást.

2018. aug. 17. 07:09
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szivárvány egy természeti jelenség, de hála a politikának már minden fszságot beleképzelnek.
2018. aug. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
64%
Így van! Tessék megmondani szépen, hogy ők nem akarnak velünk együtt Ellenségeket köpködni és vadászni rájuk!
2018. aug. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Újabb fizetett trollhoz volt szerencsénk. (Nem, nem kell a mese, hogy ti önszántatokból vagytok ennyire hülyék).
2018. aug. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
97%

szivárványos plakát = náci plakát ??

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Köszike, rég röhögtem ilyen jót. Tudod az van hogy egy náci plakát tiltott önkényuralmi jelkép lenne, mert megfélemlítené az embereket, és egy valóban elnyomó, borzasztó diktatúrát idéz fel. Elég sötét lehetsz ha a Pride-jelképeket ehhez hasonlítod. Nem hiszem, hogy téged valaha is elnyomtak, bebörtönöztek, brutálisan tömegesen kiirtottak, mert hetero lennél. A Pride jelképek egyszerűen azért nem betiltottak normális országban, mert soha a világon nem volt olyan rendszer, ahol a nem-heterók elnyomták volna a heterókat, ergo nincs megfélemlítő szerepe, érted? (tényleg nincsenek elnyomva a heterók. nem is lesznek soha. tudom azt képzeled hogy ennek a fenenagy liberalizmusnak az lesz a vége, hogy egy nap törvényileg kényszerítve seggbekúrj egy másik pasit, de ilyen nem fog történni. higgy nekem. az nem a heterók elnyomása, hogy a nem-heterók ugyanolyan jogokat kapnak, és neadjisten még reprezentálhatják is magukat. nyugodj meg szépen. nem vagy elnyomva. get over yourself.)


Amúgy meg iszonyat vicces, hogy olyan személy náciplakátozik, aki láthatóan kifogásolja, hogy egy fesztivál nem támogatja a rasszizmust. ki áll akkor most közelebb a nácizmushoz, a Sziget vagy a kedves kérdésfeltevő?


Na mindegy, kár is volt ennyi percet elpazarolnom rád, elég sötétke vagy, és ha problémád van azzal az egyszerű üzenettel, hogy fogadjuk el egymást, akkor sajnos szar ember is. ezzel a hozzáállással ne menj máskor szigetre, de inkább a lábadat se tedd ki a lakásból. légyszike kapcsold ki az m1et meg a kossuth rádiót, használd az internetet, ha már előtted van, próbálj meg gondolkodni, az agysejtjeid hálásak lesznek érte. a hozzád hasonlóak elég sok problémáért felelősek az országban, de hidd el hogy még nem késő kimosni az agyadból a propagandát. és nyugi. senki nem akar elnyomni. nincs semmi baj. nem kell mindenütt az ellenséget keresni. most olyan korszakban élsz, ahol kezdenek emberként bánni olyanokkal is, akik nem fehér középosztálybeli ciszheteró keresztény férfiak. de ez nem jelenti a te jogaid csorbulását. senki nem fog elvenni tőled semmit. te nem leszel kevesebb. nyugodj meg szépen.

2018. aug. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
21%

Ne légy ilyen szigorú. A fiatalok dolga az, hogy liberálisok legyenek. Beisznak, beszívnak, rúgják ott a port, váltják a világot.


Aztán majd felnőnek, elmúlnak negyven, sörhasat eresztenek, nagy segget növesztenek és kő konzervatívak lesznek, és mélyen elítélik az olyan fertőt mint a Sziget.

2018. aug. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

“Tudod az van hogy egy náci plakát tiltott önkényuralmi jelkép lenne, mert megfélemlítené az embereket”

Egyszer azt mondjátok, hogy az csak egy plakát, nem árthat senkinek. Utána meg azt, hogy jójó csak akkor, ha szivárvány van rajta. :D Döntsétek már el. :D

2018. aug. 17. 09:50
 20/27 anonim ***** válasza:
91%
Én voltam kint a Szigeten dolgozni még régen, ott láttam életem első és egyetlen UFO-ját (nem vicc többen is láttuk), a magyar/cigány munka társak rendszeresen jártak be a külföldi sátrakba lopni, a Sziget lakók kb 50%-a volt magyar a többi mindenféle nemzetiségű szerte Európából. Természetesen mindenki atomrészeg és szét volt drogozva, egy holland kiscsaj túllőtte magát valamivel és elfeküdt a bokorba mi hívtuk ki rá a mentőket ott volt mellette az injekciós tű. A pia nagyon drága volt, ha jól emlékszem egy Dreher 600 ft, sokan teljesen nyíltan keféltek a sátrakba mindenki előtt, persze összehúzták a sátrat de a nyögések kihallatszottak és mindenki levágta mi a szitu. Tényleg mindenki liberális, nekem alapvetően jó emlékeim vannak de sok ember volt aki nagyon szét volt csúszva ami néha kicsit zavart.
2018. aug. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!