Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Örültök hogy a...

Fideszesek! Örültök hogy a fideszt nem érdekli a devizahitelesek sorsa és az ápolási díj emelése? Jónak tartjátok a döntést?

Figyelt kérdés
2018. aug. 17. 11:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
Persze, minden kormánynak vannak hibái. Az egészségügynél sokkal fontosabb hogy egy darab migráns se tehesse be a lábát, valamint az Erzsébet utalvány is jól jön.
2018. aug. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%

A deviahiteesek megmentéséért senki nem tett annyit, mint amit a Fidesz, volt végtörlesztési lehetőség, forintosítás, moratórium stb. Nem lehet ezt a végtelenségig húzni, az adósságot azért fizetni kell, arra ne számítson senki, hogy majd mindig megmenti egy őrangyal...


Tessék elmmeni dolgozni, rengeteg lehetőség van, lehet vállalni másodállást (én is megtettem, amikor hitelt törlesztettem), várják a munkaadók a szorgos munkáskezeket.

2018. aug. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
És ne feledjük, hogy az egész ott kezdődött, hogy a baloldal megszüntette a kedvezményes forintalapú hitelezést, ezáltal az embereket a devizahitelek irányába lökte.
2018. aug. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
41%

Látom olyan apróságok, mint a tények, téged sem befolyásolnak a véleményalkotásban.

Majdnem 1 millió ember sorsa forgott veszélyben a devizaválságkor 2010 elején. Ha a fidesz nem tett volna semmit értük, akkor azóta folyamatosan megnyerné az összes választást? Az nem merül fel benned, hogy ha nem sikerült volna a devizahitelesek helyzetét rendezni, akkor most nem az lenne a gondod, hogy 5 éves kilakoltatási moratóriumot követően pár kilakoltatás történik, hanem már százezerszám lettek volna kilakoltatások még a 2010-2014-es ciklusban?

Nem sikerült meghallani a ballibes médián kívül úgy látom az érintettek nyilatkozatait az ápolási díjról sem. Folynak a tárgyalások a két fél között és az őszi parlamenti ülésszakra lesz is döntés a módosítási javaslatról, emelésről.

De előre szólok, utána nem lehet azzal jönni, hogy a fidesz megint azoknak ad pénzt a te adódból, akik nem dolgoznak, nem fizetnek adót, mint a családtámogatásoknál!

2018. aug. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
#2: OK, na de mi van az ápolási díj emelésével? Megtehették volna, hogy lesz*rják a hiteleseket, de elmennek és megszavazzák azt a kis pénzt azoknak az embereknek, akik egész nap a beteg hozzátartozóikat ápolják, de ez sem volt fontos számukra.
2018. aug. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%
Igen.
2018. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
15%
Mi a fenéért kéne pont most megemelni az ápolási díjat? Én inkább eltörölném. Én igyen is ápolnám a rokonom, ha nem lenne más mód, nem várnék ezért pénzt senkitől. Vagy megfizetnék valakit, hogy tegye helyettem. Miért kell mindig az államtól várni, hogy fedezze a kiadásainkat?
2018. aug. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"Én igyen is ápolnám a rokonom, ha nem lenne más mód, nem várnék ezért pénzt senkitől."


Akkor miből fogsz megélni, ha mondjuk 24 órás ápolásra szorul a rokon és mellette nem tudsz elmenni dolgozni?


"Vagy megfizetnék valakit, hogy tegye helyettem."


Ha van annyi pénzed, hogy megfizess egy ápolót, akkor nyilván nem rólad szól ez a kérdés. Itt a többiekről van szó.

2018. aug. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Senki nem szorul 24 órás ápolásra. Legalábbis az szívás lenne, mert 24 órát úgysem tud foglalkozni vele senki, hiszen annak is kell aludni stb.
2018. aug. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"Senki nem szorul 24 órás ápolásra."


Ja, értem. Akkor ezt a problémát is megoldottuk.

2018. aug. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!