Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar hatóság miért éheztet...

A magyar hatóság miért éhezteti a menedékkérőket?

Figyelt kérdés

[link]


Mi ez az embertelen bánásmód? Idáig süllyedtünk?



2018. aug. 17. 14:55
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/252 anonim ***** válasza:
76%

# 69


etetni azokat az embereket akik konkrétan ölni és támadni jönnek ide, megszállni Európát szerinted emberséges? Szerintem pont ez lenne gonosz dolog. Te gondolom európa bukását akarod.

2018. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/252 tgt ***** válasza:
0%

Ja értem, elmebaj az, ha valaki enni ad az éhezőnek.

Gondolom, szerinted az a normális, hogy dögöljenek meg.

Érdekes értékrend.

2018. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/252 tgt ***** válasza:
4%
A túlnyomó többség nem ölni és támadni jön Európába, hanem a jobb élet reményében. És nem kell mindenkit befogadni, de nézni, hogy ott várnak a tranzitzónában, és nem adni nekik enni, az embertelenség. Ez minden erkölcsi norma alatt van. Az a kormány, amelyik ilyet tesz, ne prédikáljon keresztény Magyarországról.
2018. aug. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/252 anonim ***** válasza:
77%
akkor menj oda és dobálj át szendvicseket a kerítésen, ne itt papolj
2018. aug. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/252 A kérdező kommentje:
68-as, pontosabban kellene fogalmaznod mert nem értem. Szerinted az index hazudik és valójában jól bánnak a menekültekkel, vagy te is úgy látod hogy helyes menekültek éheztetése?
2018. aug. 19. 22:57
 76/252 A kérdező kommentje:

"etetni azokat az embereket akik konkrétan ölni és támadni jönnek ide, megszállni Európát szerinted emberséges?"


Gondolod hogy azért jönnek ide hogy megöljenek minket? Én úgy emlékszem senkit nem bántottak mikor átmenetek az országon. Vagy téged bántottak?



"akkor menj oda és dobálj át szendvicseket a kerítésen, ne itt papolj"


Nem egészen így kell segíteni. Mi a kollégákkal élelmiszer csomagot küldtünk egy civil szervezetnek aki segítettek nekik.

2018. aug. 19. 23:04
 77/252 anonim ***** válasza:
25%
A magyar hajlektalanoknak, arvaknak, raszoruloknak miert nem kuldesz? Miert raszorulobb az aki alapbol csak a segelyert jon? A budos eletben egy falatot sem adnek nekik, elobb lakjanak jol a magyar ehezok - ok meg mindig a sajat nepembol valok!
2018. aug. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/252 A kérdező kommentje:

A magyar éhezőknek adtál te valaha akár csak egy falatot is?

Igaza van a 61%-osnak. Nem akartok ti segíteni senkinek. Mindegy hogy arab vagy magyar. Itt arról beszélsz hogy a magyar éhezőknek kellene segíteni, másik kérdésnél meg arról hogy csak alkoholista munkakerülők.

2018. aug. 20. 00:02
 79/252 anonim ***** válasza:
27%
A migráns rugdosós sztori nem igaz. :) Persze tudom, én is láttam a felvételeket és azon a videón, amit a zsindex is kiposztolt valóban úgy tűnik, mintha, viszont később kikerültek a felvételek másik kameraállásból, amin látszódik, hogy nagyon messze volt a riporter ahhoz, hogy ő ott rugdosódjon, meg gáncsoljon.
2018. aug. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/252 anonim ***** válasza:
2018. aug. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!