Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar hatóság miért éheztet...

A magyar hatóság miért éhezteti a menedékkérőket?

Figyelt kérdés

[link]


Mi ez az embertelen bánásmód? Idáig süllyedtünk?



2018. aug. 17. 14:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/252 anonim ***** válasza:
57%

28.


Értem. Tehát értelmes válasz = amivel te egyetértesz.


Egy országnak nem kötelessége, hogy a határain vadidegen embereknek enni adjon.

2018. aug. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/252 anonim ***** válasza:
44%
Kérdező egyenlőre nem te döntöd el ki törölje magát az oldalról. Bezárva senki nincs. Sarkon lehet fordulni és bevásárolni a boltban. És ne gyere azzal hogy nincs pénz. Nem a csórók jönnek mert aki több ezer eurót ki tud fizetni az embercsempészeknek az nem szegény. Vagy menjen Spanyolország fele ptt fogadják öket. Még!
2018. aug. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/252 A kérdező kommentje:

HakapesziM te nem kérdésre válaszolsz és játszod a hülyét, vagy tényleg ennyire hülye vagy, nem tudom.



És kötelessége enni adni ha azok az emberek segítséget kérnek. Persze ha civilizált országról van szó. Még az ellenséges katonákat sem kínozhatod, éheztetheted háború esetén, itt meg ugye menekültekről van szó, de legrosszabb esetben is gazdasági bevándorlókról.

2018. aug. 17. 16:51
 34/252 A kérdező kommentje:
pufajkás akkor olvasd el a cikket újból és próbáld meg értelmezni. Be vannak zárva, nem mehetnek ki. Tényleg nem értem egyesek ennyi ésszel mit keresnek itt.
2018. aug. 17. 16:53
 35/252 anonim ***** válasza:
60%

33.


Én folyamatosan a kérdésre reagálok, egy percre nem tértem el a témától. Te viszont személyeskedsz.


Nem, ezek nem menekültek. Én magyar viszonylatban jól keresek, de ha most hirtelen családostul el kéne utaznom Afganisztánba, szívnám a fogam. Az sok pénz. Egy afgán max. Iránig menekült. Onnantól kalandor.

2018. aug. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/252 anonim ***** válasza:
70%

Hakapeszi, ráadásul nem vagyok benne biztos, hogy Afganisztánban csirkével kínálgatnának, ahogy azt a kérdező elképzeli.


Kérdező, mégis úgy tűnik, te vagy itt a hülye, még az általad linkelt cikket se sikerült értelmezned:"Az érintett menedékkérőket addig is arra biztatják, hogy menjenek vissza Szerbiába". Akkor mégse zárták be őket.

2018. aug. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/252 A kérdező kommentje:
Nem a kérdésre válaszoltál mert a cikk szerint nem kapnak enni, te viszont azzal kezdted hogy miért nem eszik a disznókonzervet. A többi hozzászólásod is hasonlóan értelmes. Senkit nem érdekel hogy nagyapád mit evett, semmi köze a témához. A magyar állam is befogadott ha jól emlékszem 1200 embert és megadták nekik a menekültstátuszt. Tehát az elméleted hogy valaki Iránig menekült, nem igaz.
2018. aug. 17. 17:07
 38/252 A kérdező kommentje:

"Kérdező, mégis úgy tűnik, te vagy itt a hülye, még az általad linkelt cikket se sikerült értelmezned:"Az érintett menedékkérőket addig is arra biztatják, hogy menjenek vissza Szerbiába". Akkor mégse zárták be őket."


Gondolt át mégegyszer. Látom nehéz ezért segítek. Ha visszamegy, nem kapja meg a menekültstátuszt tehát muszáj ott várnia amíg elbírálják a kérelmét.

2018. aug. 17. 17:09
 39/252 anonim ***** válasza:
0%

"Attól tényleg meg lehet betegedni, nem is akkora butaság ez. A rosszul elkészített házi sertéshústól bélférgességet kapsz, amibe bele is lehet halni. Nem csak a távol-keleten itt mo-on is hallotam ilyen történetet."


A nem kellően átsütött vaddisznóhústól lehet borsókát vagy mit kapni. Gyári konzervtől nem.""


Minden disznóhúsban benne van valami féreg, de ha megfőzöd akkor meghal és nem tud megfertőzni. Gyakorlatilag bármilyen disznóhúst eszel, kis halott élősködő férgeket is meg eszel. Szerintem ezért nem szeretik a disznóhúst.

2018. aug. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/252 anonim ***** válasza:
64%

37.


Na ugye. Milyen méltányos a magyar állam. Még így is befogadott valamennyit, pedig nem kellett volna.


Azok ott lent nincsenek bezárva. Szerbia felé bármikor mehetnek. Vegyenek kaját. Én is külföldön vagyok most is, Olaszországban. Magamnak veszek kaját. Senki nem hívott ide.

2018. aug. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!