Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar hatóság miért éheztet...

A magyar hatóság miért éhezteti a menedékkérőket?

Figyelt kérdés

[link]


Mi ez az embertelen bánásmód? Idáig süllyedtünk?



2018. aug. 17. 14:55
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/252 anonim ***** válasza:
67%
Lehet menni oda, ahol halal kajat adnak. Erdekes mod, a tobbi gazdag arab orszag fele nem mernek menni. Pusztuljanak is ehen, de ide be ne tegyek a labukat szegeny szegeny tobb orszagon at iratok nelkul vandorlo, 95 (!!!) szazalekban ferfi menekultek.
2018. aug. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/252 A kérdező kommentje:
Nem számoltam meg pontosan de úgy látom kb a válaszolók 90%-a szerint helyes hogy a magyar hatóság éhezteti, kínozza a menekülteket. Bevallom erre nem számítottam. A kormány gyűlöletpolitikát folytat amire sokan vevők, és Magyarország nem gazdag, ez is tény, de hogy a többség helyeseljen ilyen embertelen eljárást, hát undorító.
2018. aug. 18. 00:14
 63/252 anonim ***** válasza:
71%
Arról beszélj hogy vittél már nekik enni? Vagy elnézed hogy éheznek? Szívtelen vagy. Milyen ember az ilyen. Semmi együttérzés nincs benned.
2018. aug. 18. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/252 anonim ***** válasza:
65%

"kinozzak a menekulteket ",waaa ,bruhuhuuhu"


SIRJAL,SIRJAL!!! HAHAHAHAHAH


meghogy nincs emberseg bennem,macskatarto vagyok,csak tudod ha jotekonykodok inkabb a hajlektalan macskaknak adom a kajat,mintsem olyan cukimuki mohamedan bevandorloknak,akik az en lecserelesemre,es a Nyugat kolonizalasara jonnek ide.

amig lelegzek a Nyugatot vedem,foggal korommel,az hogy te elpusztitanad az a te bajod.



fejezd be ezt a kenyeskedest,nem all jol.

2018. aug. 18. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/252 anonim ***** válasza:
22%
Én mondtam kérdező. Ezektől ne várj emberséget. Ebben az országban még a nem létező pirézeket is utálják.
2018. aug. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/252 anonim ***** válasza:
93%
Mondja az a tahó, akik emberekre az ezek szót használja. Képmutató vagy barátocskám.
2018. aug. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/252 anonim ***** válasza:
69%
aki*
2018. aug. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/252 anonim ***** válasza:
82%

A kedves kérdező vélhetőleg egy burok élő, ezüstkanállal a seggében született huszonéves álműveltségi, akit soha az életében semmilyen bántalom nem ért, és csak a mainstream médiának számító index, 444 propagandalapokkal táplálkozik egész nap, vélhetőleg a munkanélküli bölcsészkaros barátaival együtt. Nincs önálló véleménye, hanem azt vallja amit a négyszázon olvas már évek óta. Tökéletes birka alapanyag.


VAGY, egy mérhetetlenül intelligens troll, akinek az a szórakozása, hogy munka után itt vezeti le a feszültséget ezzel a "viccnek is rossz" kategóriájú kérdéssel... ha az utóbbi, akkor el kell ismernem a tehetségét, mert nagyon jól csinálja.

2018. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/252 tgt ***** válasza:
0%
Mert az emberség az valami bölcsész hóbort szerinted?
2018. aug. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/252 anonim ***** válasza:
74%
Mi köze az elmebajnak az emberséghez?
2018. aug. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!