Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Mit szóltok...

Fideszesek! Mit szóltok hozzá, hogy a kilakoltatások megakadályozásáról szóló parlamenti szavazáson egyetlen fideszes se vett részt?

Figyelt kérdés
2018. aug. 17. 17:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%

10.


Értelek. Én nem a bankokat védem, rohadjanak meg. De te is tudod, hogy nem fogják elengedni. Annak nagyon rossz üzenete lenne. Engedjék el az én hitelemet is!

2018. aug. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
Jol tettek. Az ellenzek is csak most tud ilyen temaban egyutt erezni, mikor kell a politikai hatszel es a jo sajtoimidzs. Ki tartott pisztolyt a devizasok fejehez, hogy vegyek fel a hitelt? Senki. Ha en nem tudom fizetni az alberletem/hitelem, kiraknak, kesz ennyi.
2018. aug. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 tgt ***** válasza:
56%
Szlovéniában, Horvátországban megoldották, csak az eredetileg felvett hitel összegét kell visszafizetni, kamatok nélkül.
2018. aug. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%
Dolgozd fel
2018. aug. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szvsz egyszerűen meg lehetne oldani ezt az egész problémát: Legyen egy _ésszerű_ intervallum, amit a hitelt felvevőnek vissza kell fizetnie és ez kötelezően legyen feltüntetve a hitel felvételekor. Tehát pl. valaki felvesz 5 milliót, akkor legyen rajta a papíron, hogy min. 5 milliót és max. 8 milliót kell majd visszafizetnie. Az nyilván nem tartozna az ésszerűség keretei közé, hogy valaki felvesz 1 millát és max. tízszer annyit fizet vissza.
2018. aug. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Különben a kilakoltatások videókat nézve én nem is teljesen értem, hogy mire veszik fel az emberek azokat a milliókat. 10-ből 8 esetben egy lepusztult panellakásból lakoltatnak ki, a ház belseje mélyszegénységről tanúskodik, semmi modern tárgy nem látszik, a családtag(ok) öltözködése putri, akkor mire költötték el a több millió Ft.-ot? Ha legalább egy modern építésű panelház lenne, aminek a bérleti díja százezres nagyságrendű... De ezek kb. maximum havi 40 ezer lehetnek + megélhetés, kijön havi 120-ból simán.
2018. aug. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem hülye csok-ot kéne adni hanem KAMATMENTES FIX törlesztős hitelt a fiatalnak, és állambácsi kócerája vállalja át a kamatot. Több értelme lenne. Nyugodtabbak lennének az emberek.
2019. febr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!