Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisoknak miért fontosa...

A liberálisoknak miért fontosabbak a bevándorlók, mint saját népük?

Figyelt kérdés
Ezt akár a külföldi politikában is feltehettem volna, tehát ez egy ilyen általános dolog.
2018. aug. 17. 20:01
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

5! Nem fog kelleni, mert itt már senki sem vitatkozik.


Nem tudom feltűnt-e, de gyakorlatilag 8-10 állandó kérdező és válaszoló maradt az oldalon a politika kategóriában. Alapból az egész gyakori lejtmenetben van egy pár éve, de most különösen igaz ez, lement a választás és uborkaszezon van gyakorlatilag maradtak a legelszántabb rettegők, mindkét oldalról, akik ilyen trollkérdésekkel szórakoztatják egymást. Értelmes válaszoló már nem igazán maradt a legtöbb kérdésre. most minek etesse bárki Kubik49 trollunk újabb liberálisozós kérdését régebben volt 10 kérdés amiből egy volt troll, ma van tíz kérdés ebből kilenc troll, régebben benéztél, szívattad a trollkérdés kiíróját mentél tovább az értelmesre, most meg trollkérdés, trollkérdés, troll válaszolók, trollkodás, trollok itt, trollok amott. Ez már csak nem is szórakoztató, szóval én a helyedben nem várnék sokat.

2018. aug. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 tgt ***** válasza:
83%

A liberálisok nem egy nagy massza, hogy mindenki ugyanazt gondolja. Sokféle vélemény van a bevándorlásról is.

Nem gondolom, hogy csak az szereti a hazáját és a népét, aki gyűlöli a bevándorlókat.

2018. aug. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
69%

*11

Pedig úgy gondoltam jóhiszeműen, ennél nagyobb lejtmenet már nem létezhet :)

2018. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ milyen liberális, amúgy racionálisan gondolkodnak és tudják ha nincsenek bevándolrók elfog fogyni egyszerűen a nép az adott országban, ezért supportolják hogy jöjjenek és fentmaradjon az ország, szóval ők a hazafiabbak mint a kereszténykonzervatív faszok, akik inkább veszni hagynák szentárpád turul hazáját csak azért mert nem lenne hajlandó közelkeleti emberekkel leszerződni ((a magyar törzsek között is volt olyan aki közelkeletről csatlakozott be)) és inkább veszni hagyják a DICSŐ 1122 éves hazánk mintsem hogy lepaktáljanak a testvéreinkkel!!!
2018. aug. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
22%

14#


A liberálisok nem gondolkodnak racionálisan,hanem elmebeteg metódusokat erőltetnek.

Ezeknek a metódusoknak halálos áldozatai és sok károsultja is van van, akik mindig az államalkotó nép közül kerülnek ki.


A racionális megoldás, az államalkotó nép demográfiájának helyreállítása lenne.

Viszont, ebben nincs akkora biznisz, nincs érdekeltsége a liberálisoknak.

Pedig, megfelelő kutatásokkal, megfelelő munkatörvénykönyvvel, családtámogató rendszerrel megoldható lenne.

2018. aug. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
89%
Tipikus csőlátás, látszik nem esett le,
2018. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
15%
Kalergi terv.
2018. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
83%

Miért lenne fontosabb számomra két ember közül az egyik csak azért, mert ugyanígy magyar, mint én?

Empátia, intelligencia, szeretet, tolerancia - ilyen tulajdonságok emelnek ki számomra valakit. A nemzetiség nem.

Természetesen ez fordítva is igaz. A bevándorló ezen volta miatt nem való előbbre számomra, mint egy magyar.

2018. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
96%

"A közösségi érdekből mégis milyen károd származhat?"


Abból semmi.Csak általában nálatok mindig az a közösségi érdek,ami nektek jó.

2018. aug. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
95%

"Empátia, intelligencia, szeretet, tolerancia - ilyen tulajdonságok emelnek ki számomra valakit. A nemzetiség nem."


Én sem értem miért kell nekem jobban szeretni egy rosszindulatú magyar embert,mondjuk egy más nemzetiségű,normális embernél.

Attól,hogy egy nyelvet beszélünk,még nem vagyunk egyformák.

2018. aug. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!