Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisoknak miért fontosa...

A liberálisoknak miért fontosabbak a bevándorlók, mint saját népük?

Figyelt kérdés
Ezt akár a külföldi politikában is feltehettem volna, tehát ez egy ilyen általános dolog.
2018. aug. 17. 20:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
29%

Azért, mert árulók.


Nekik kifordított logikájuk van.Úgy ismerheted ki ezt a logikát, ha a normalitásból elmebetegséget csinálsz.


Például a normális az,ha van férfi meg nő.A liberális úgy gondolkodik, hogy nem az nem normális, genderizmus kell, munkásnadrágban meg légkalapácsokkal mászkáló nők meg tűsarkúban tipegő férfiak.

2018. aug. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
22%
A liberális bevándorláspolitika valójában a nyugati kihaló civilizáció "mentsvára". A cél érhető, az eszköz és a végeredmény kaotikus.
2018. aug. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
#2 Tehát a nyugat elérte az utolsó fejlettségi szintet, a liberalizmust, mely aztán el is fogja pusztítani az eddigi társadalmat?
2018. aug. 17. 20:09
 4/27 anonim ***** válasza:
38%

Igen. A liberalizmus mai értelmezésben (egyébként szerintem a jelenlegi liberalisták agymosott idióták) egyértelműen társadalombomlasztó hatású. Egy önmagát megvédeni képtelen társadalom kiszolgáltatottá válik, de jelen helyzetben még megvédeni se akarja magát, hanem a keblére öleli az Antikrisztust.

Félre ne értsenek, én minden vallást, identitást, nemet tisztelek, de mindennek megvan a maga helye. Én szeretem tisztelem a bevándorlókat, de maradjanak ott, ahol. Persze ez kivitelezhetetlen, elvégre hatalmas biznisz a háborúkban használt fegyverek kereskedelme, talán a legnagyobb bevétel minden között. Szóval az európai civilizáció fokozatosan ki fog pusztulni. A modern társadalom felszámolása zajlik. Lehet tudatosan, lehet csak rossz eszközzel.

2018. aug. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
50%
na ehhez pattogatott kukorica fog kelleni
2018. aug. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
8%

A liberálisoknak -legalábbis a most uralkodó neoknak- nincs "saját népük". Számukra nem elfogadott fogalom a saját nép, tagadják a nemzetet. Ezért a feltett kérdésnek nem túl sok a valóságalapja.

Úgy tűnik, a liberálisok, a Soros-félék, az illuminátusok stb. megtalálni vélték a megoldást uralmuk kiteljesítéséhez. A saját nép, a nemzet nem része a megoldásnak.

2018. aug. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
42%

"Én szeretem tisztelem a bevándorlókat, de maradjanak ott, ahol."

Ha mindenki marad 'ott, ahol', hogyan válik bevándorlóvá?

Hogyan lesz kivándorló az, aki marad itthon?

2018. aug. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
2018. aug. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
72%
A konzervatívok miért tesznek úgy,mintha fontosabb lenne nekik a népük,mint a saját érdekeik?
2018. aug. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
50%

"A konzervatívok miért tesznek úgy,mintha fontosabb lenne nekik a népük,mint a saját érdekeik?"


A közösségi érdekből mégis milyen károd származhat?

2018. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!