Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak a gender szak fontos a...

Csak a gender szak fontos a liberális médiának? 21 másik szak állami támogatása szűnt meg korábban, de erről hallani se lehetett szinte semmit.

Figyelt kérdés

Miért kapta fel ennyire azt a gender témát a haladó ballib média?

Alig 1-2 tucat embert érint, mégis úgy írnak erről mintha az eljövendő apokalipszis első jelei lenne a gender szak támogatás megvonása.

Továbbra is bárki űzheti akár mester fokon is a gender szak gyakorlását, természetesen pénzért.


2018. aug. 18. 15:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
35%

A gender szak a liberális proliharc ezsköze, nagyon fontos !

Más szakok nem

2018. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
72%
Mellesleg sok jobboldali tudós meg egyetemi professzor is tiltakozik, habár gondolom neked ők is libsik.
2018. aug. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
72%
Nem az allami tamogatas megszuneserol van szo a gender szaknal, hanem a kepzes megszunteteserol. Nem mindegy, hogy tanulhatsz valamit, csak ki kell csengetni a tandijat, vagy nem is tanulhatod, ha meggebedsz se. Roviden, tomoren. Abba most nem megyek bele, hogy miert fontos a gender szak, es mirol szol, millio helyen olvashatsz rola, ahol erthetoen el van magyarazva. Az emberek 90%-a, a politikusokkal egyutt, ugy fuj ra, hogy halvany lila goze sincs rola, hogy mit szid.
2018. aug. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
76%

Mert van egy nagyon jól definiált módja a képzések létrehozásának és megszüntetésének. A Fidesz egyszerűen keresztülhúzta az egészet, és kijelentette hogy akkor most megszűnik és kész. Én mérnök hallgató vagyok, baromira nem érdekel a gender szak. Az érdekel, hogy a kormány hatalmának vannak-e korlátai. Ha nincsenek, az igenis "az eljövendő apokalipszis első jele".


Egyébként pedig tévedsz, mert eddig volt fizetős a gender szak. Soha nem volt államilag támogatott. Nem az a döntés, hogy elveszik az állami támogatását, hanem hogy mostantól nem kaphatnak ilyen szakon diplomát egyáltalán.

2018. aug. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
#2 elkezdheted sorolni.
2018. aug. 18. 15:55
 6/32 huzoro ***** válasza:
30%
Liberálisnak és baloldalinak tartom magam. Alig van olyan dolog amivel egyetértenék a kormánnyal, de ez az. Szerintem a gender elméletet kell oktatni, de egy szakot tartani belőle erre az túlzás.
2018. aug. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
38%

Nem az állami támogatását szüntették meg, hanem teljesen betiltották, te észlény.

Amúgy a roha*ék lipcsik rengeteget tüntettek a szakok állami támogatásának megszüntetése ellen is, szóval nem tudom, hogy már megint mit makogsz.

2018. aug. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
50%

Erről itt a véleménye Emíliának, aki mellesleg, (de tényleg csak mellesleg!) Csintalan Sándor lánya.

Ebben minden benne van:

https://www.youtube.com/watch?v=I02xQiQbNsE

2018. aug. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
86%
Kedves 6-os, a gender szak nem a gender-elmeletrol szol.
2018. aug. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
79%
Én azért örülnék, ha esetleg felsorolnád a 21 másik szakot.
2018. aug. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!