Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik a legjobb Magyar...

Melyik a legjobb Magyar hírportál?

Figyelt kérdés
Nekem a 888.hu túl "jobboldali" míg a 444 vagy a HVG meg túl "baloldali". Mi az aranyközépút? Ti melyiket olvassátok?
2018. aug. 19. 06:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%

kuruc.info


A magyar nép hangja!

2018. aug. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kuruc, a nép hangja. ha máshonnan tájékozódsz, mint szélsőjobbról, egy nap kimész az utcára, ami időközben no go zona lett, csak erről senki sem tájékoztatott, és megmerényelnek nemváltáson átesett, feminista, pedofil bevándorlók
2018. aug. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Röviden migrantok.
2018. aug. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Fizikakedvelő ***** válasza:
Mandiner,én ezt nagyon kedvelem,mert összeollóznak bizonyos cikkeket különböző újságokból,hírportálokból,illetve vannak nagyon jó saját interjúik és írásaik.
2018. aug. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az, amelyiken éppen olvasni lehet egy olyan hírt, ami a valóságról ír. A kormány kínos ügyeiről nagy kuss van egyes hírportálokon, de ugyanezen oldalakon viszont hajlandóak írni a bevándorlók által Európában elkövetett bűncselekményekről és nem "német állampolgár" jelzővel illetnek egy késelő bevándorlót, eltitkolva annak a származását, mint például a HVG-n.

Mi az arany középút? Több hírforrásból tájékozódj és ne higgy el mindent elsőre.

2018. aug. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Fizikakedvelő ***** válasza:
Én is pont ezért ajánlottam a Mandinert.
2018. aug. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A Magyar Idők.
2018. aug. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Fizikakedvelő ***** válasza:
A magyar idők nagyon egyoldalú. Nem tagadom,hogy vannak jó cikkek,de egyoldalú.
2018. aug. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8.

Ha a másik oldal érdekel, megnézem az Indexet. Kb. 5 percig bírom.

2018. aug. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Fizikakedvelő ***** válasza:
Hát nyilván az olyan cikkek számomra is kibírhatatlanok mint amit például a mandiner listázott,a 168 órában jelent meg,és a publiciszta(Vásárhelyi Mária) azt probálta bizonygatni milyen jó a pc nevében fellépni és ellenállni a közbeszéd bizonyos részeinek.
2018. aug. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!