Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Kuruc. Info tulajdonképpen...

A Kuruc. Info tulajdonképpen egy fasiszta Hírcsárda?

Figyelt kérdés
Nemrég találtam rá erre a felettébb mókás oldalra és rendkívül szórakoztatónak találom. Ámbár a cikkek hangvétele és a hozzászólások néha elbizonytalanítanak, hogy egy komoly oldalról van-e szó vagy sem. Segítsetek eligazodnom!
2018. aug. 21. 14:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
gyakorlatilag igen, a különbség az, hogy a kurucinfósok komolyan gondolják, amit írnak, a hírcsárda pedig viccnek van szánva
2018. aug. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
En inkabb egy szelsojobbos 888.hunak. Annak ugyanaz a stilusa, csak meg penzt is kapnak erte.
2018. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Fasiszta hírcsárda az összes fidesz média, akár online, akár nyomtatott.
2018. aug. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%
A kuruc.info a legmegbízhatóbb magyarországi híroldal. A szerkesztői nem ismertek, így olyan témában is írhatnak igazat, amiben elvileg nem szabad. Nem véletlenül üldözi a mostani és az előző kormány is.
2018. aug. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
16:01 - Kissé Putyinistának tűnik az oldal. A hozzászólókkal együtt.
2018. aug. 21. 16:33
 6/15 anonim ***** válasza:
40%

Nem értelek. A kuruc.infon legalább a mostani PC irányvonal plasztikái nélkül, kendőzetlenül szerepelnek tények.


a hírcsárda pedig egy vicces "blog".


hogy hozod összefüggésbe a kettőt?

2018. aug. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
#5 Pártatlan híroldal nincs, ebbe jobb beletörődni.
2018. aug. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11%
mindenesetre aki nevén nevezi a dolgokat az már félsiker az igazság felé
2018. aug. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
A jobbos politika napiszarja...
2018. aug. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%

Tisztelt kerdező,

Én hasonlóan vélekedek az oldalról - de meghatározott okok miatt.

Én nem vagyok az az egyetemi bölcsész, "büfé szakon" kiokosodott nagyokos tintanyaló, megmondó ember. Csóró proli vagyok, mint a többiek. De én legalább veszem a fáradtságot arra, hogy alkalomadtán megfogjak egy-egy könyvet és ezáltal művelődjek (amire a többség perpill. képtelen, mert jó nekik a TV - retek klub meg a maunika shauw). Én nem egyetemi lexikonokból, hanem saját élettapasztalatok alapján jöttem rá bizonyos alapszabályokra - ami magát az emberi lényt és a gondokodást illeti.

Ugyanis az ember – ha nincs saját öntudata - akkor megy a saját feje után, vagy amerre birka módra terelik. Az ilyen ember ösztönösen rávezethető, hogy úgy gondolkodjon, ahogy ez manapság „elvárható” – a mindenkori uralkodói hatalom által. Hogy félelemben és gyűlöletben kelljen élnie. Mert a gyűlölet, a harag és a félelem eszközei által könnyű uralni a tudatlan embereket - ez a mostani uralkodó osztály érdeke. Az ilyen ember tudata beszűkül, a fókuszpontja egy adott időben egyetlen dologra összpontosul.


Az ilyen mentalitású ember logikátlanul gondolkodik, felszínes és hajlamos elhamarkodott, meggondolatlan cselekedetekre. A kuruc.info szerkesztői gyanúsan erre apellálnak. Szándékosan a zsidóság ellen uszítanak, csupán a felszínességre és a gyűlöletkeltésre fókuszálva. A tudatlan prolik pedig egyből bekapják a csalit, és önként úsznak a szákba. Közben nem veszik észre, hogy azok csalják őket csapdába, akik az ő ellenségeik.


Azonban ha egy adott ember kepés levetkőzni a gyűlöletet, művelődni, nyitott szemmel járni, akkor esetleg másra is képes lesz odafigyelni és időben felfigyelni az ő életét veszélyeztető tényezőkre.

2018. szept. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!