Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Magyar politika

A kérdés
Fizikakedvelő nevű felhasználó kérdése:

Ajánlanátok értelmes, bizonyos téren kormánykritikus jobboldali publicisztákat?

Kiemelném a JOBBOLDALI szót. Erre azért van szükség,mert nem azokra a kormánykritikusokra vagyok kíváncsi akik a Mérce vagy a Magyar Narancs szerkeztőségében ülnek(persze itt sem csak szélsőségek vannak leírva). Vegyük például az egykori Heti Válaszos Stumpf Andrást. Ő bizonyos pontokon kritizálta a kormányt,mégis szembent/szembemegy a sok unalmas rasszistázós,genderista véleménynek. Mindig jobb szívvel olvasom a hasonló publicisztikákat amik,az Orbáni-rendszerrel szemben nem tartanák jónak a "Nyugaton"meghonosodott a magyar társadalom szemszögéből szélsőliberális húzásokat. Ajánlanátok ilyen szerzőt,újságarchívumot?

Válaszokat előre is köszönöm!

2018. aug. 24. 23:52  Privát üzenet  

A válaszok
Hont András, Dévényi István

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2018. aug. 25. 00:06 Privát üzenet

Ma olyan szintű sorosista agymosás van a kenderizmussal/migránsizmussal, hogy a jobboldaliak nem engedhetik meg a kormánykritikusságot. Még nem tartunk ott...

Majd 2030 körül amikor Orbánt váltja egy másik erős nemzeti vezető

A válaszíró 36%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2018. aug. 25. 02:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hont András pont nem konzervatív,de azért köszönöm.

# 3/8Időpont 2018. aug. 25. 08:59 Privát üzenet
tgt nevű felhasználó válasza:

Hont András valamikor Fidesz tag volt. Szerintem jobboldali, csak kiábrándult a Fideszből.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2018. aug. 25. 09:49 Privát üzenet
A (már megszűnt) válasz.hu és mandiner környékén érdemes keresgélni.

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2018. aug. 25. 09:53 Privát üzenet
Magyar Hang újság.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2018. aug. 25. 10:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szerintem is a legjobb lesz a Heti Választ,és a Mandinert olvasgatni(utóbbit mai napig nagyon szeretem,olvasom).

# 7/8Időpont 2018. aug. 25. 12:52 Privát üzenet

Hát Kulin Ferenc most mindenképp ebbe a kategóriába iratkozott:

[link]

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2018. aug. 25. 14:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Köztudott, hogy a Fidesz-KDNP a legerősebb párt a sok közül, annyi a kérdésem, milyen értelmes programmal tudja meggyőzni szavazótáborát, hogy rájuk tegyék azt a bizonyos X-et,...
A németek elmondásuk szerint február 21-edikén elutaltak a számlámra egy bizonyos összeget de még most sem kaptam meg. Valaki erre egy értelmes magyarázatot tud adni?
Lányok, nők! Ti hogyan vélekedtek a dominanciáról és a láb és cipőfetisről? Mit gondolnátok ha lenne egy normális, értelmes srác aki nem feltétlenül a párotok vagy a párotok és...
Facebook on hogy tudom közeli ismerősnek jelölni egy bizonyos személyt? Vagy bárkit, (csak értelmes választ kérek! )
Bizonyos blackbarry-k között mi különbség van? Azon kívül h iknek több ideig bírja a batri a másiknak pedig kevesebb ideig? Értelmes válaszokat kérnék . Mert ahogy láttam az összes ugyan úgy néz ki
Hogyan tudom hatékonyan megtanítani kutyámat arra, hogy a kert egy bizonyos területére ne menjen be? Kerítéssel elkerítjük, de át tudja majd ugrani.5 hónapos labrador, értelmes,...

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Magyar politika rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!