Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ajánlanátok értelmes, bizonyos...

Fizikakedvelő kérdése:

Ajánlanátok értelmes, bizonyos téren kormánykritikus jobboldali publicisztákat?

Figyelt kérdés

Kiemelném a JOBBOLDALI szót. Erre azért van szükség,mert nem azokra a kormánykritikusokra vagyok kíváncsi akik a Mérce vagy a Magyar Narancs szerkeztőségében ülnek(persze itt sem csak szélsőségek vannak leírva). Vegyük például az egykori Heti Válaszos Stumpf Andrást. Ő bizonyos pontokon kritizálta a kormányt,mégis szembent/szembemegy a sok unalmas rasszistázós,genderista véleménynek. Mindig jobb szívvel olvasom a hasonló publicisztikákat amik,az Orbáni-rendszerrel szemben nem tartanák jónak a "Nyugaton"meghonosodott a magyar társadalom szemszögéből szélsőliberális húzásokat. Ajánlanátok ilyen szerzőt,újságarchívumot?

Válaszokat előre is köszönöm!



2018. aug. 24. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Hont András, Dévényi István
2018. aug. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ma olyan szintű sorosista agymosás van a kenderizmussal/migránsizmussal, hogy a jobboldaliak nem engedhetik meg a kormánykritikusságot. Még nem tartunk ott...


Majd 2030 körül amikor Orbánt váltja egy másik erős nemzeti vezető

2018. aug. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hont András pont nem konzervatív,de azért köszönöm.
2018. aug. 25. 08:59
 4/8 tgt ***** válasza:
Hont András valamikor Fidesz tag volt. Szerintem jobboldali, csak kiábrándult a Fideszből.
2018. aug. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A (már megszűnt) válasz.hu és mandiner környékén érdemes keresgélni.
2018. aug. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Magyar Hang újság.
2018. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is a legjobb lesz a Heti Választ,és a Mandinert olvasgatni(utóbbit mai napig nagyon szeretem,olvasom).
2018. aug. 25. 12:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát Kulin Ferenc most mindenképp ebbe a kategóriába iratkozott:


[link]

2018. aug. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!