Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy mikor...

Miért van az, hogy mikor valaki leírja itt Gyurcsány Ferenc nevét, akkor fideszesek tömegei jelennek meg fröcsögni másodpercek alatt?

Figyelt kérdés
Még mindig ennyire féltek tőle? :D
2018. aug. 25. 05:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, te tartod életben a halottat.
2018. aug. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
53%

Tévedésben vagy Kérdező!

Gyurcsányt nem csak a fideszesek utálják és nézik le azért amivé vált, hanem az ellenzék 90%-a is. Én nem vagyok fideszes, de inkább eltörtem volna kezem-lábam, minthogy rászavazzak. De miért is kell neked magyarázni, nem volt elég meggyőző az 5%?

2018. aug. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
41%
Nahát...Nem azt sipítozzátok, kérdező, hogy Gyurcsány a Fidesz fizetett ügynöke? Vagy az egy másik “értelmiségi” csoport agymenése?😂
2018. aug. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
6%
Én anno bírtam Ferencet, de aztán én is úgy éreztem, hogy át... hajított a palánkon. A DK-s keménymagon kívül az egész országban iszonyatosan utálják az emberek, vagyis szerintem a politikai jelenléte a fideszes diktatúra kiépülésének legfőbb támasza. Csodás lenne, ha visszahúzódna a politikától, de nem fog, mivel szerintem a kulisszák mögött megállapodott a fidesszel a status quo megőrzése érdekében.
2018. aug. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
42%

A fideszesek ostobák, de meg is nézheted az átlag szavazótáborukat. Komolyan elhitték hogy forintmilliárdokat kell költeni migránsozásra meg Sorosozásra, mert akárki is ebbe az országba akar jönni. Azt hiszik, hogy ha nettó 20ezer ft-tal többet keresnek, de közben a korábbiak háromszorosát elköltik egyéb adóra és élelmiszerre, jobban élnek, stb..


Itt már nem az értelmiség akarata érvényesül.

2018. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
45%
Mennyit fizet neked qrcsótány-elvtársad a napi propagandáért? :D
2018. aug. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
78%

"Itt már nem az értelmiség akarata érvényesül."


Pontosabban nem a belpesti álértelmiség akarata érvényesül, hál'istennek. Elég rosszul is bírják a fiúk, ahogy elnézem.:D

2018. aug. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

"Itt már nem az értelmiség akarata érvényesül."


Én ebben "csak" azt nem értem, hogy még a fekete afrikai részeken is úgy van, hogy igen viselnek egy-egy diktatúrát egy darabig, vagy például a tálibokat meg előtte Nadzsibullah-ot Afganisztánban (nem szólva Samuel Doe-ról Libériában) de aztán olyan nemulass van, hogy kő kövön nem marad a számukra...

Orbánnak jó lenne egy olyasmi "jövő", mint Doe-nak, vagy Nadzsibullahnak.

Érik neki mondjuk rendesen...Könnyet nem ejtene érte normális ember...

2018. aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
54%

Emőke, te miért vagy mindig ilyen frusztált? Nincs, aki megdugjon?


Orbánt meg nem egy idegen hatalom, puccs vagy hadsereg segítette hatalomra, hanem a nép, és csak azon múlik, hogy ott marad-e, tehát nem lehet egy lapon említeni semmiféle diktátorral.

2018. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A nép... persze te bar om...
2018. aug. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!