Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig húzza ezekkel a feltéte...

Meddig húzza ezekkel a feltételekkel az Eu? Mit kellene változtatni?

Figyelt kérdés

Csak az válaszoljon, aki érdemben képes.

Felesleges leírni hogy mennyi ostoba vagyok, csak mert men látom hogy mennyire jó is ez nekünk.


Néhány soros indoklás talán nem nagy kérés!


2010. jún. 21. 14:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

21.56: Nagyon tetszik ez az analízis. Én is ilyesmire gondoltam, csak nem tudtam így megfogalmazni, meg nem vagyok ennyire tisztában a konkrét külföldi viszonyokkal sem. Megpróbálom majd betanulni ezt az elemzést, mert annyira tetszik.


Meg hát az a nagy baj, hogy ilyen kiszolgáltatott helyzetbe hoztuk magunkat. Ez az elmúlt 20 év igazi bűne. Most már foglyai vagyunk a nagytőkének. Ha esetleg ki is lehet hátrálni valahogy ebből a helyzetből, az már csak iszonyatosan nehezen mehet, mert a nagytőke büntetni fog. Ezt pont könnyen megteheti. A FIDESZ-t is 10 percen belül helyrerakták Brüsszelben. Nem tudom, a Jobbik mire menne...

2010. jún. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!