Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A felcsúti kisvasútra miért...

Tgt kérdése:

A felcsúti kisvasútra miért csak ilyen kevés ember kíváncsi?

Figyelt kérdés

Az elmúlt egy évben 8,2 millió forint veszteséget termelt, pont kétszer annyit, mint a működése első 14 hónapjában. 2016-os indulása óta összesen már 12,3 millió forint mínuszt hozott. 2018 májusában és júniusában összesen 10 napon utasok nélkül járt.


[link]



2018. aug. 30. 21:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%
Mert mindenki leszarja.
2018. aug. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
16%

a ballib média hazugsághadjárata ennek az oka


agyonhallgatják a felcsúti vasutat

2018. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Elég sok hír volt róla.
2018. aug. 30. 21:59
 4/32 anonim ***** válasza:
81%
Nincs időm és pénzem oda menni, mert napi 12 órát dolgozom és másod állást keresek, amibe még nem halok bele, hogy legyen mit enni a gyereknek. - 2 diplomás senior mérnök
2018. aug. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
43%

#4

akkor vagy sz@r vagy mérnök vagy, vagy sz@r helyen vagy

2018. aug. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
95%
Mégis mi ott a látnivaló? Orbán tanyácskája, Mészáros háza, vagy a stadion?
2018. aug. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
78%
Magyarországon vagyok. Igazad van. Nem a legjobb hely egy mérnöknek. Nálam gyengébb tudású kollégák 5-12 szerzését keresik külföldön és engem kérdezgetnek, amikor elakadnak.
2018. aug. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
48%
Ezek nem valós adatok. Orbán Viktor Miniszterelnök Úr és családja kisvasútját százezrek szokták használni nap mint nap. Ne kamu hírportálokon olvass híreket, hanem az egyetlen és igaz ORIGO-ról. Szavazz Te is a FIDESZ-re 2022-ben! Hajrá Orbán Viktor Miniszterelnök Úr!
2018. aug. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
80%
Azért a miniszterelnök úrnak is lehet adni évi 10 nap szabadnapot, amikor nem vonatozik. Ennyit csak megérdemel.
2018. aug. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Mert nincs miért kíváncsinak lenni rá...

Pontosabban van/lehetne, csakhogy

- az emberek általában nem is tudják, hogy honnan hová megy; én is csak most néztem meg :D

- ha tudják is, nem túl sok embert érdekelnek az arborétumok, meg úgy általában a "zöld"; azok az erdei kirándulóhelyek is, amik még pár évtizeddel ezelőtt nagyon népszerűek voltak (pl. Mátra, Börzsöny stb.), ma már nem azok, nem járnak tömegek pl. a Kékestetőre, Mátraházára, Mátrafüredre stb. Úgy 20 éve rendszeresen jártam arrafelé, elég sokan voltak mindig. 3 évvel ezelőtt meg szinte alig lézengett pár ember, a régi boltok bezártak, bizonyára nem véletlenül;

- akik szeretik az erdei kirándulásokat/túrákat, azok sem biztos, hogy hajlandóak elutazni "a világ végére" csak azért, hogy lássák a Vál-völgyet; akik elmennek, azok sem biztos, hogy kipróbálják a kisvasutat.

Én pl. szeretem az erdőket, hegyeket, mégis ritkán járok kirándulni; és ha megyek is pl. Királyrétre, akkor is kocsival, nem a Kismarosról induló kisvasúttal. Lassú, drága, alkalmazkodni kell a menetrendhez oda-vissza; és nehezen viselem az idiótákat, akikkel sajnos szinte mindenhol lehet találkozni.


Szóval szerintem egyszerűen nem mérték fel jól előzetesen, hogy lenne-e igény egyáltalán ilyesmire, pláne egy olyan helyen, ami nem egy közismert kirándulóhely, Orbán politikai pályájának kezdete előtt kb. a kutya se tudta, hogy létezik Felcsút meg Alcsútdoboz.

2018. aug. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!