Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem lesz nagyon...

Csak szerintem lesz nagyon durván elsöprő sikere Puzsér Róbertnek a főpolgármesteri választáson?

Figyelt kérdés
2018. szept. 7. 14:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
Igen.
2018. szept. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
Puzsér csak egy tévés celeb. Csak vágyakozik rá, hogy legyen valaki. De sosem fog polgármester lenni. Mindenesetre ha mégis az lesz, kíváncsian várom az intézkedéseit. Meglátjuk mennyivel lesz különb az elődeinél.
2018. szept. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
72%

Igen. Azt emberek 99%-a azt sem tudja, hogy ki a tököm az a Puzsér Róbert. "Ja, hogy az az affektáló méregzsák abból a Ki mit tud?-ból 10 éve? Hú, hát őt inkább kösz nem."

Ennek ellenére kap kb. 10% protestszavazatot, ami a tízszese a jelenlegi ismertségének. Ezt az ellenzék hozza neki össze, mivel az egyébként simán nyerhető választáson az mszp + a dk is indít jelöltet (ne feledjük, Puzsér ellenük is kiáll), és az emberek megint kihányják a belüket, amikor meglátják őket a szavazólapon.

Jó lenne, és mulatságos, de legjobb esetben is a 4. helyre lesz jó. Ha az ellenzéki pártok addigra még jobban le nem pusztítják magukat.

2018. szept. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 tgt ***** válasza:
66%
Puzsér jó lenne a főpolgármester tanácsadójának. Kreatív, jó ötletei vannak, de politikusnak nem alkalmas.
2018. szept. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
#3. Jártál Te már életedben Budapesten?
2018. szept. 7. 14:35
 6/27 A kérdező kommentje:

#4. Azt meg tudnád nekem fogalmazni, hogy szerinted mitől lesz valaki alkalmas politikusnak?


Szerintem, pont, hogy Puzsér és a hozzá hasonló, elvekkel rendelkező emberek...

Nem a pszichopaták.

2018. szept. 7. 14:38
 7/27 tgt ***** válasza:
86%
Stressztűrés, kompromisszumkészség, asszertivitás, ilyesmi. Én ezeket nem látom Puzsérban, de lehet, hogy tévedek.
2018. szept. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
97%

Durván elsöprő sikere attól függ


Függetlenként? Ellenzékiként?


Ha a fidesznek nem szimpatikus akkor secpec "kikaraktergyilkolásszák" oszt annyi nekie, de még a médiakarrierének is! Ez egy piszkos játszma

2018. szept. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
72%
Gyakorlatilag csak Budapesten járok. És képzeld, Puzsér a romkocsmákon túl már nem akkora kulthős, mint amekkorának te gondolod. #3 vagyok.
2018. szept. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Pesig csak fel kell szállni a 2-es villamosra és máris hallhatod, hogy a fiatalok mennyit beszélnek Róla...
2018. szept. 7. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!