Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem lesz nagyon...

Csak szerintem lesz nagyon durván elsöprő sikere Puzsér Róbertnek a főpolgármesteri választáson?

Figyelt kérdés
2018. szept. 7. 14:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
61%

Kedves kérdező!

Budapesten születtem és egész életemben itt éltem. Nem tudom minek kéne történnie, hogy ne Puzsérra szavazzak majd.

De azért gondolkodjunk reálisan: Talán ha minden jól megy az említésre méltóak közül a Jobbik beáll Puzsér mögé (nyilván nem lesz Puzsér Jobbikos,de nem indítanak főpolgármester-jelöltet).

Nézzük meg Budapest korfáját! Lássuk be azért, hogy 50 alatt nem nagyon van Puzsér (kulturáltabb körökben 60). Maga az ismeretség se...

Aztán vonjuk le belőle azokat, akik szerint "Há' mit tett le a szájba-b4szott asztalra?" És azokat, akik párthűségből szavaznak. (Utalnék itt a budapesti kőbalos panelkerületekre)

Nem tudom Budapest melyik területén élsz, de vélhetőleg hatalmas kulturális burokban. Félreértés ne essék!: Adja az Isten, hogy úgy legyen ahogy írtad, de sajnos nem sok esélyt látok rá.

2018. szept. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 szántóvető ***** válasza:
76%
a kettes villamos?akkor máris van némi stabil szavazóbázisa.
2018. szept. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

XIII. Kerületben éltem kiskorom óta, most 1 éve a XX. kerületben élek...

Én nem találkoztam még olyan fiatallal aki ne kedvelné és ismerné el Puzsért és a munkásságát.

2018. szept. 7. 15:22
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Dopeman-ról is sokat beszéltek a fiatalok, aztán tarolt is a választáson. Ja, nem.

Oké, nem említhető egy lapon a kettő, de azért mert sok fiatal ismeri, még annyi esélye sincs mint egy mszp-s dinoszaurusznak.

2018. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
De akkor miben mérhetők az esélyek? Honnan lehet érezni?
2018. szept. 7. 15:45
 16/27 anonim ***** válasza:

%-ban :)

És onnan lehet érezni, hogy valami történhet, ha a delikvens a protestszavazatok elkunyerálásán kívül valami előremutatót is fel tud mutatni, és emberileg alkalmasnak tűnik arra, hogy az elkövetkező pár évben a napi sz.rdobálás mellett is legyen ereje ezt a programot végigvinni. És akkor több lesz benne a potenciál annál, mint hogy a fiatalok beszélgetnek róla a buszon.

2018. szept. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Mert az nem százalék, hogy 100-ból 90 fiatal akivel én össze kerültem mellette áll?


" és emberileg alkalmasnak tűnik arra, hogy az elkövetkező pár évben a napi sz.rdobálás mellett is legyen ereje ezt a programot végigvinni "


Ez meg teljesen szubjektív.

Nekem alkalmasnak tűnik, neked nem.

2018. szept. 7. 15:57
 18/27 anonim ***** válasza:
96%
De miért a fiatalokra alapozol? Nem a fiatalok alkotják s társadalom zömét és nem túl nagy arányban járnak szavazni.
2018. szept. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Puzsérnak egy valamije van, ami miatt jó lenne főpolgármesternek. A jelleme. De a tudása nincs meg hozzá.
2018. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
33%
Tarlós még ellenzékiek körében is népszerű. Nincs korrupciós ügye, a város érdekében gyakran nekimegy a kormánynak is, és össze tud dolgozni a többi polgármesterrel. Ezt igazából még maga Puzsér is elismerte hogy nem tud fogást találni rajta
2018. szept. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!