Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem lesz nagyon...

Csak szerintem lesz nagyon durván elsöprő sikere Puzsér Róbertnek a főpolgármesteri választáson?

Figyelt kérdés
2018. szept. 7. 14:20
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Tarlós 70+ éves, lehet meg sem éri 2019-et, de már szint biztosan nem indul.
2018. szept. 7. 16:45
 22/27 anonim ***** válasza:
7%
Puzsér szerintem az utóbbi idők legnagyobb hatású magyar tévés személyisége. Nyilván vannak akik nem ismerik, de egy verbálisan nagyon erős, művelt, megalkuvást nem tűrő, bátor ember, aki kiáll az elvei miatt és sok embert ösztönöz gondolkodásra. Ez pedig nagy dolog egy olyan korszakban ahol az emberek agyát jobbról és balról is mossa át a politika és a hulladék emberek.
2018. szept. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
90%
Már bocs, de az, hogy akikkel te összekerültél, 90%ban puzsért támogatják, semmit nem jelent. Mint ahogy az sem, hogy nekem egy olyan barátom sincs, aki rá szavazna. Azért, mert az ember saját magával hasonló gondolkodású emberekkel barátkozik, így az ellenvéleménytől elzárja magát. Ezért koppantak olyan sokan a választások után...
2018. szept. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Amennyire pocsék az ellenzék, nem lenne ugyan elsöprő sikere, de jobb eredményt érne el mint bármely "hivatalos" ellenzéki párt. Ami nem feltétlenül Puzsér rendkívüli képességeit jelenti, hanem azt hogy az ellenzék szellemileg mennyire elhülyült.
2018. szept. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

en alapvetoen birom Puzsert rengeteg dologban igaza van, ugyanakkor szerintem egy ekkora varos menedzselesere szerintem alkalmatlan. szep hogy vannak idealista tervei, de a gyakorlatban ha megszunteti a forgalmat a rakparton, akkor budan eszak deli iranyba kb lehetetlen lesz kozlekedni. jo hogy vannak viziok, de a kulonbozo erdekcsoportok lobbizasa kozt egyensulyozni nem ugyanaz mint a tvben megmondani a tutit. es erre tarlos alkalmas szerintem nagyon is. terek ujulnak meg, lasd moszkva ter, meg a blahat is csinaljak, elkeszult a fonodo villamoshalozat, gyakorlatilag pesten minden busz alacsonypadlos, kiepult a kozbringarendszer is, szerintem sokat fejlodott a fovaros az elmult evekben, es lehet hogy tarlos istvan nem egy karakteres politikus, meg fideszes es ez sokakat zavar de szerintem arra hogy fopolgarmester legyen alkalmas. csak lassan elkeszul a harmas metro eszakpesti allomasainak rekonstrukcioja is, azert valami legalabb tortenik, van fejlodes. nyilvan lehetne jobb is, mint mindig, de nem hinnem hogy puzser robert lenne erre kepes.

es nagy partok tamogatasa nelkul pedig ugy is eselytelen ma a nagypolitikaba egyik naprol a masikra ismertseget szerezni, es mivel gyakorlatilag a legtobb partot szetoltja puzser nem hinnem hogy barki is tsmogatna. puzser robert epp annyira nem mszps, mint ahogy nem fideszes

2018. szept. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
"Én nem találkoztam még olyan fiatallal aki ne kedvelné és ismerné el Puzsért és a munkásságát" Pár videóját bírom, de alapjáraton nagyon felkészületlen és még sorolhatnám. A fiatalok zöme max. azért szereti, mert ordít. Nekem két ismerősöm ajnározza, egyikük egy hímsoviniszta idióta, másik egy mamahoteles nő.
2018. szept. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Szerintem meg akik utálják, azok utálják azért mert ordít...

Arra nem figyelnek amit mond.


Nézd meg a legutóbbi beszélgetését Staudt Gáborral...

Lehet, hogy hiányoznak belőle bizonyos skillek ami egy politikusban jó ha megvan, de van benne olyan ami minden politikusból elengethetetlen lenne, de a legtöbben nincs meg.


Az meg teljesen mind1, hogy egyetértünk e vele az abortusz kérdésben, vagy a gyűrük urában.

2018. szept. 11. 18:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!