Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mit jelent ez a...

Szerintetek mit jelent ez a politikával kapcsolatos álmom?

Figyelt kérdés

(TUDOM, HOGY EZT AZ ÁLOMFEJTÉS KATEGÓRIÁBA IS FELTEHETTEM VOLNA, DE AZ A KATEGÓRIA TELE VAN TROLLOKKAL, MEG EGYÉBKÉNT IS INKÁBB ITT KELLENE POLITIZÁLNI, MERT EZ AZZAL KAPCSOLATOS, ÍGY AZ ITTENIEK VÁLASZA ÉRDEKEL)


(aMIKET LEÍROK NEM KITALÁCIÓK! TÉNYLEG EZEKET ÁLMODTAM)


Tegnap a következő álmom volt.


Azt álmodtam, hogy egy irodában vagyok, aminek az ablaka magasan volt, mintha egy felhőkarcolóban lettem vola. Az irodában a sarokban csak csendben szemléltem a dolgokat.

Ott volt két ember is, akik egymással beszélgettek, az egyik Orbán Viktor volt, a másik pedig Lázár János. De később bejött egy harmadik ember is, aki szintén öltönyben és nyakkendőben (fehér-fekete/sötétkék csíkos) volt. Őt nem tudom,hogy ki volt, de emlékszem a kinézetére, alacsony kopaszodó sötétebb hajú férfi. Arról beszélgettek, hogy reformokat kellene csinálni a magyarországi felsőoktatásban. Mondták, hogy vannak olyan szakok, amikre nincs szükségünk és olyanok, amikre van. Felsorolták az ELTE-t, talán az SZTE-t és még kb 3 egyetemet, amik nem nyújtanak használható képzéseket, ezért meg fogják őket szüntetni. Egyedül csak a BME-t és a NKE-t fogják támogatni, mivel azok adnak csak életképes tudást.

(itt most megjegyzem, hogy a valóságban egyáltalán nem vagyok ballib, vagy libsi-szimpatizáns, ezért egyáltalán nem is értem, hogy miért álmottam ezt az egészet)

Erre én az irodában tovább nem hallgattam és felháborodottan szót emeltem ez ellen (nem árt tudni, hogy a valóságban az elte diákja vagyok).

Addig zavartam őket a beszélgetésükbe, hogy ők felidegesedtek és elhatározták, hogy eltávolítanak. Jöttek valakik, akik hátulról összebilincselték a kezeimet és az iroda egyik oldalsó falához vezettek, ahol egy kő-keretű bejárat volt, ez volt a Tartarosz. Itt lépcsők vezettek kb 3 méterre lefelé valamilyen sötét katakombákba. Ide belöktek engem. Amikor beestem és visszanéztem fentről rájuk, akkor valami miatt nem tudtam visszamenni a lépcsőkön.


És lényegében az álom nagy része itt a sötét katakombákba és alagutakban játszódott. Először a átléptem a kezem, hogy ne hátul hanem elől legyenek összebilincselve, hogy könyebben tudjak mozogni. Később hasonszőrűeket kerestem, akikkel összefogtunk. Egy kb 15 fős csoportot alkottunk és voltak zseblámpáink és furcsa fegyvereink, amik játék fegyverek voltak, de igazából is lehetett használni őket. A katakombákban különböző szörnyek és gonosz lények ellen kellett harcolnunk és felmásznunk mindenféle kíméletlen helyeken.

A lényeg, hogy végül feljutottunk egy múzeum-szerű helyre, ami valójában egy gótikus templom padlása volt. Itt múmiák voltak. Innen végül kikerültem a világba, ahol először egy boltot kerestem fel. Mint kiderült krízishyelzet volt és az emberek konzerveket és tartós élelmiszerekért jöttek, a boltban rendetlenség volt, szét voltak dobva a dolgok a megrohamozók miatt. Tonhalat vettem.


Ez után Budapesten voltam a Ferenciek környékén, ahol fel volt túrva egy rész, ki volt ásva egy nagy rész, és hosszú gumicsövek voltak itt (valamit felújítottak, vagy javíthattak). Mint kiderült meghalt Noam Chomsky és az ő temetésére kellett mennünk. Liberális értelmiségű emberek szervezkedni kezdtek a temetésre, hogy hátha itt majd történni fog egy váratlan fordulat.


Szerintetek ez az álom mit jelenthet?


(egyébként volt már sok politikai álmom is, de mostanában egyre durvábbakat álmodom)



2018. szept. 10. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok pörköltet ettél vacsorára, mást nem nagyon
2018. szept. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te vagy túl sokat iszol - vagy túl keveset...:)

Minden esetre nézesd meg magad, mert normálisan csajokkal kellene álmodnod, nem Orbánnal rémálmokat látnod!

2018. szept. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Foooooorrrraaaaadalom!



Igazából már rég elsöpörte volna az elégedettlenség az Orbán rendszert ha az "átkos" EU nem tartaná el az országot

2018. szept. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

# 1

Nem nagyon szoktam alvás előtt enni. Aznap sem ettem sokat.


# 2

Szoktam csajokkal is álmodni, ne aggódj :)

Pár napja is azt álmodtam, hogy egy pszichológus nőcske „meg kellett vizsgáljon”, az alvásommal kapcsolatban vizsgált és jegyzetelt. Kimentünk a toaletre és lehúztam gatyámat és ő a kukimat nézte. A szemébe néztem és beszéltem hozzá, de ő folyamatosan csak a kukimat bámulta.

De ez még viszonylag normális álom, mert sokszor még ennél is durvábbakat és betegebbeket szoktam néha álmodni.

2018. szept. 11. 00:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem azért nézte a kukidat, mert hasonlít Orbánra?
2018. szept. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

# 5

A kettő álomnak nincs köze egymáshoz, két külön napon álmodtam. A kérdést a fenti álommal kapcsolatban tettem fel (a másik álmom amúgy sem ebbe a kategóriába illene).

2018. szept. 11. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!