Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell foglalkozni ezzel...

Miért kell foglalkozni ezzel a sargentini jelentéssel? Elolvastam, de csak képmutató ballib propaganda az egész.

Figyelt kérdés
Technikailag az egyik korrupt hataloméhes bagázs kiosztja a másik korrupt hataloméhes bagázst, amiért nem az ő csapatukban játszanak. Mi a jelentősége annak, hogy az egyik bűnöző beolvas a másiknak?
2018. szept. 11. 17:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Na, azért az EU-t innét korruptozni olyan, mint beszólni Kínának, hogy gyenge az ipara. :D Persze nyugaton is van korrupció, de ami itt van, az már túlmegy minden határon.
2018. szept. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az EU-ban százmilliárd eurók tűnnek el, nálunk meg százmilliárd forintok. Amennyivel nagyobb az EU annyival többet lopnak ott. Itt már mentegetni bármelyik politikust olyan, mintha azt bizonygatnád, hogy melyik állat sz*ra ehetőbb.
2018. szept. 11. 17:48
 3/20 anonim ***** válasza:
59%

te már csak tudod...


Nem tudom nyugaton mennyi pénz tűnik el, és nem is érdekel. Az érdekel, hogy itthon szétlopják az országot.


Persze tudom ez is ballib propaganda...

2018. szept. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%

Sajnos egyet kell értenem a kérdezővel.

Nemrég jöttem haza németországból, és ott is virágzik a korrupció és a bürokrácia. Ott is uniós pénzeket nyúlnak le, élnek vissza vele... amikor láttam mi folyik ott kinn, akkor teljesen az volt az érzésem, hogy semmivel sem jobb magyarországnál.

2018. szept. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Az a különbség, hogy ott van miből lopni, itt meg nincs. Lehet, hogy százmilliárd eurókat lopnak, de attól még a nép jól él. És már nem azért, de nem hallottam ilyenről, hogy a francia, német, vagy belga miniszterelnök legjobb barátja néhány év alatt az ország leggazdagabb embere lett. Lehet kevésbé nyíltan és pofátlanul is lopni mint nálunk.
2018. szept. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 tgt ***** válasza:
76%
Azért nehogy már az legyen a norma, hogy lopni szabad, mert más is lop.
2018. szept. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%
Mocskos ballibek! Nem akarnak minket hagyni nyugodtan uralkodni a jobbágyainkon!
2018. szept. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%

"amikor láttam mi folyik ott kinn, akkor teljesen az volt az érzésem, hogy semmivel sem jobb magyarországnál."


Fúúú, de rossz ott a németeknél. Elviselhetetlen lehet.

2018. szept. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
18%
Persze csak a francia miniszter kiakar rugni százezreket a közszférából megemeli a nyugdíjat eltörölték a 3 óra ebédidőt és megnyírbálja a szakszervezeteket. Azért a migránsokat kinevwzi miniszternek. [link]
2018. szept. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%

Azért nehogy már az legyen a norma, hogy lopni szabad, mert más is lop.


Egyik fideszes ismerősöm ezzel érvvel. Komolyan.

2018. szept. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!