Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz miért hallgattatja...

A Fidesz miért hallgattatja el a vele egyet nem értőket? És még csodálkoznak a 7-s cikkelyen?

Figyelt kérdés

Újságokat szüntetnek meg, EU-s pénzek ellopásából TV-ket vásárolnak fel és egyéb médiafelületeket, parlamenti vitákat ellehetetlenítik, a lopott pénzekből felvásárolt TV-kbe ellenzékieket nem engednek be.


0-24-ben nyomják a hazugságokat, amiről mindig elmarad az ellenkező fél véleménye.


Ellenzéki plakátolást betiltják, és még hosszan lehetne sorolni az illegitim kormányunk módszereit a nem egyetértők hangjának elfojtásáról.



2018. szept. 12. 08:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

Aha, mert ma Magyarországon van bárki is, aki nem mondhatja el szabadon a véleményét? Az itteni gyűlölködő ellenzéki kommentekből nekem nem így tűnik. Az online tartalmak és portálok nagy része amúgy ellenzéki. A hírTV és a Magyar Nemzet pedig a polgári oldal médiumai voltak a G-napig, most csupán visszakerült a hírTV az eredeti értékekhez.

Amúgy CSAK a hírTV-n és az Echo tv-n vannak rendszeresen olyan valódi viták, ahol kormánypártiak vitáznak ellenzékiekkel (pl már a Szabadfogás is ilyen műsor). No meg rendszeresen beszámolnak ellenzéki álláspontokról is, ellenben a 444-en, vagy a 24.hu-n mikor olvasott bárki a kormány családpolitikai, gazdasági és külgazdasági sikereiről? Na ugye, ennyit a haladókról... Mégis szabadon írhat bárki bármit, sőt, még állami hirdetést is kapnak.

2018. szept. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
444 rendszeresen beszámol a negyedéves gdp eredményekről... Hazugságokkal próbáljátok elhallgatni a veletek egyet nem értőket, viktortól átvettétek ezt a szokást, de szerencsére az EU sggre ültetett titeket
2018. szept. 16. 08:53
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

#22, kérlek rakj be ide egy cikket (mondom cikket, nem 4 soros komment-irományt), ami a 444.hu-ról van és pozitív hírt ír le a kormánnyal kapcsolatban, amihez nem teszi hozzá a szokásos “Orbánfasisztaúristendiktatúravanitt” szöveget. Megígérem, hogy meg foglak követni, ha megteszed.


Én nem tudom ki ültetett le kit, vagy kit hallgattatok el, de az biztos, hogy abban hiszek, hogy bárkinek joga van elmondania a véleményét, ehhez a 21. században korlátlanul meg is van a lehetőség az online felületen. Sőt, ha jól tudom az atv és a legnézettebb kereskedelmi tv, az RTL Klub híradóját sem hallgattatja el senki.

Ma ott tartunk, hogy mindenki azt mond el a nyilvánosság előtt, amit csak akar, ellenben ha valaki a kormány mellett érvel, azt a ballib oldalakon és fórumokon egyből tiltják/bannolják/lepontozzák. És még nektek fontos állítólag a másik ember véleményének tisztelete... Tanulhatnátok április 8-ból, az emberek többsége elégedett a nemzeti polgári kormány teljesítményével. :)

2018. szept. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
66%

Az az "emberek többsége" alig 45%!

És nem, nem elégedettek, csak be lettek hülyítve a migráncsokkal. A Fidesz szavazók döntő többsége a buta, aluliskolázott emberekből kerül ki, a maradéknak meg valami közvetlen anyagi előnye származik a Fideszből, vagy legalább is be lett ígérve neki valami, amit vagy megkap, vagy nem (pl CSOK)

2018. szept. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Itt úgy tűnik, itt a kereszténydemokraták meghibbantak magyar és össz-európai szinten. Durva, hogy a Néppártból összesen ötvenvalahányan álltak Orbán mellé, még durvább, hogy ennek a jelentős hányada is fideszes vagy határon túli magyar képviselő volt.


Bevallom, én is felültem kicsit az eddigi fideszes retorikának, ami Orbánt befolyásos európai politikusnak láttatta, aki mögött egyre többen sorakoznak fel.


Nagyon kemény hidegzuhany, gondolom, nekik is, hogy gyakoratilag vagy három tucat szimpatizánsa van össz-vissz a saját pártcsaládjában (egy 270 fős frakcióból!).


Ezzel együtt nekem európai szinten sem tetszik, amikor kétharmadokkal döngölnek földbe egy ellenzéket.


Orbán virtuális kétharmaddal uralkodik itthon a lakosság valódi kétharmada fölött. És ezt a virtuális kétharmadot - a sors iróniája - most leszavazta egy másik virtuális kétharmad, a kereszténydemokrata Orbán kereszténydemokrata politikustársainak bő kétharmada is a Néppártból.


Ez az egész az én (keresztény) ízlésemnek kicsit erőszakpolitika-ízű dolog, itthon is, EU-s szinten is.


A fidesz persze végtelenül visszataszító, amikor meglepett szűzlány módjára sipítozik, ha éppen őket szavazzák le kétharmaddal, ugyanazon módszerrel, amivel ők is földbedöngölik itthon az ország valódi kétharmadát, beleértve a szavazatok abszolút többségét szerzett ellenzéket is.


De ettől még nem lesz szimpatikusabb a módszer európai szinten sem számomra...


Ezek a naaaaagy "kereszténydemokraták" itthon is meg az EP-ben is eléggé elfajultak. Valahogy mindig a kő akad a kezükbe és nem a kenyér, amikor vissza kell dobni a "feladónak".


Az egész politikájuknak semmi köze a keresztény értékekhez. Az európaiakénak se sok, az Orbánékénak pedig írd és mondd semmi.

2018. szept. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!