Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik az ellenzékiek,...

Miért hiszik az ellenzékiek, hogy Orbán szünteti meg az újságokat/csatornákat?

Figyelt kérdés

Bárki megvehetné, bárki újat indíthat.

Mi ez a hülyeség?


2018. szept. 12. 09:38
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
78%

Indíthatsz természetesen újságot akár holnap is.

Mint ahogy elindulhatsz holnap a Budapest Maratonon is, csak nem fogod tudni végigfutni.


Milyen hirdetőd lenne? Állam, állami cég kizárva. A piaci cégeknek meg megvan üzenve, hol szabad hirdetni, ha nem akarnak adóellenőrzést.

2018. szept. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
20%

#6

Ezt helyből meg lehet cáfolni!

Ha igazad lenne, Simicska nem vehette volna meg a HírTV-t és nem csinálhatott volna belőle ellenzéki platformot.

2018. szept. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
76%
#12: S azóta mi is lett a hírtévével és mi lett Simicskával? Na? Segítsek? :)
2018. szept. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
56%
nagyon jo a simicska hasonlat, es az ami tortent meg is valaszolja a kerdest miert hiszi
2018. szept. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
24%

#13

Nem kell segítség, legfeljebb neked a memóriád frissítéséhez.

Simicska szekere nagyon jól futott, habzsoltátok a műsorokat. Aztán ő döntött úgy, hogy eladja, a kutya nem kényszerítette.

Más:

Papíralapú újságokat meg ki a fene olvasgat, a mai világban? Legfeljebb mindkét oldalról egy pár 90 éves, aki nem ismeri a netet.

2018. szept. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
43%
#15: Olyan jól futott hogy konkrétan veszteséges volt. Én ugyan soha nem néztem. Nem nézek tévét. Én már az internetes generáció része vagyok. Rühellem a kormányt és az ellenzéket is. De a kutyapárt legalább jó poén.
2018. szept. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
29%

#16

Ja! Annyira veszteséges volt, hogy K.Olgának havi 4 milliót tudott fizetni úgy, hogy még a férje is ott téblábolt havi 2,5 millióért!

Tényleg ne vicceskedjetek már!

2018. szept. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
46%
#17: Ez gyenge érv :) Simicskának azért volt pár milliárdja amiből ki tudta őket fizetni még úgy is hogy maga a csatorna veszteséges volt.
2018. szept. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
43%
Ha olyan jól futott, akkor miért adta volna el? Meg azóta Olgácska hol van? Egy jó munkahelyet senki sem hagyna ott. Hagyjuk már ezt. Itt az van, amit Orbán papi diktál. Pont. Lehet ezen vitázni, de mindig is az aktuális politikai hatalom diktál.
2018. szept. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
47%

#19

Nem tudom miről beszélsz!

Olgácska az ATV-t hagyta ott, a HírTV-ből kirúgták, férjestől. Ez utóbbi talán érthető.

2018. szept. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!