Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pontosan mi is ez a Sargentini...

Pontosan mi is ez a Sargentini-jelentés? Mik lesznek a következményei?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, hogy a google a barátom, utána is néztem. Mit takar pontosan az, hogy elveszti a magyar állam a szavazati jogot? Mi a következménye? Mi köze van ennek a migrációhoz, milyen kihatással lenne rá?

Kaphatnék egy részletes felvilágosítást józan magyar paraszti nyelven?


Már csak azért, mert csemegéztem kicsit a Fidesz facebook oldalán, de ezek csak Sorost meg a bevándorlást tudják szajkózni.


Bocsánat ha tudatlan vagyok, 17 éves fejjel nem vagyok túl jártas a politikában.


A szidkozódást kérném mellőzni, ez nem visz előre semmit. :)



2018. szept. 12. 23:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

De ki bízta meg ezt a nőt, hogy írjon ilyen

jelentést az országról? (valaki csak megbízta)

2018. szept. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11: Leírtam már a másik kérdésnél neked. Menj másik oldalra trollkodni.
2018. szept. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A Sargentini-jelentés HIVATALOS MAGYAR fordítzását a szavazás eredményével együtt itt találod:

[link]


( Addig is: 12 pontjából mindössze 1 a migráncsok, a teljes szöveg 25 oldal, abból 2,5 a migráncsok. A többi az európai értékek, demokratikus szbadságjogok, de van olyan is, hogy gazdasági, szociális biztonság. )


Az, hogy megszavazták, azt jelenti, hogy az Európa Tanács tárgyalni fogja a 7. cikkely alkalmazását, vagyis azt, hogy megvconják orbántól a Tanácsban a szavazati jogot.

De valószínűleg a kormány még megpróbál időt húzni fellebbezéssel.


( Szerintük a szavazás eredménye érvénytelen, mert nem ők nyertek, mivel minden olyan szavazás érvénytelen, amelyiken nem ők nyernek. Természetesen. )

2018. szept. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Húha.

Köszönöm a válaszokat.

2018. szept. 13. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!