Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszes tömegek! A ti gyomrot...

Fideszes tömegek! A ti gyomrotoknak nem volt sok már ez a populista, teátrális, áldozatszerepben tetszelgő Ovi-beszéd?

Figyelt kérdés
Ovi amúgy kb. 40 000 bevándorlót telepített be... Messze a legtöbbet a térségben. Minket nem fideszeseket nem lep meg, ismerjük.

2018. szept. 13. 14:46
1 2 3 4
 1/32 Molyember ***** válasza:
67%
Most erre milyen választ vársz. A fideszesek nem képesek felfogni, hogy az ország, a magyarok nem azonosak a Fidesszel. Ha csúnyát mondanak a Pártra, akkor azt hiszik, hogy azzal minden magyart bántanak. És ezt őszintén hiszik. És mivel a jelentésben kritizálták kormányt, a jelentést személyes sértésnek fogják fel, Orbán viszont jól visszaszólt a szerintük minket bántóknak. Nem lehet velük mit kezdeni, úgy alakítják a valóságot, ahogy nekik tetszik, és hiába egyre röhejesebb az egész, akkor sem fognak fel semmit belőle.
2018. szept. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
62%
A Fidióta-nyalókáknak sose elég a buta agymosó kormánypropagandából. Előbb fogsz egy narkóst leszoktatni a heroinról...
2018. szept. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
65%

Mondjuk az is durva, hogy 2018-ban a "fideszes" még egy létező fogalom. Hogy vannak olyan agymosott állatok, akik még mindig orbánisták. És komolyan, van aki felvállalja, hogy ő orbánia hívő.

Az én gyomoromnak ez sok igazából.

2018. szept. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
19%
Mi ez a baromság már megint, honnan jött most ez a 40 ezer? Vegyétek tudomásul hogy Magyarország igen vonzó ország, ezért vannak, akik ide költöznének, de ezeket nem Orbán Viktor vagy Brüsszel telepítette ide, hanem ők akartak önként, és mi ezt jóváhagytuk, mert minőségi bevándorlók.
2018. szept. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
4, valóban, mint a minapi 18 éves afgán.
2018. szept. 13. 15:22
 6/32 anonim ***** válasza:
40%
#1 Valóban, a Fidesz nem egyenlő Magyarországgal, de a Sargentini jelentés Magyarország ellen irányult, nem a Fidesz ellen.
2018. szept. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
34%
Én fideszes vagyok, de 2002 óta nem láttam/hallottam/olvastam Orbán-beszédet. Szóval az én gyomromat nem érinti.
2018. szept. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
39%

Szargentini csinált egy kis ingyenkampányt a fidesznek a jövő évi EP-választáshoz.

Az Orbán-beszéddel kapcsolatban pedig olvasgass olvasói hozzászólásokat ny-európai lapokban, meg youtube-videók alatt. Jövőre ők is választanak.

2018. szept. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
40%
Hát az itteni és más vélemények alapján még azoknak is tetszett, akik ugyan nem fideszesek, de legalább hazafiak.
2018. szept. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
12, egy hazafi nem lehet fideszes. Tönkreteszik az országot, és a környező országokhoz képest a valóságban bevándorláspártiak. Ez a 40-50 000 migráns nagyon sok.
2018. szept. 13. 16:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!