Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fidesznek 2/3-os támogato...

Ha a Fidesznek 2/3-os támogatottság van, akkor hogy lehet az, hogy ennyire népszerűtlen? Vagy az elégedetlenkedők csak egy "hangos kisebbség"?

Figyelt kérdés
2018. szept. 22. 10:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
82%

leszögezném, hogy ebből az oldalból semmilyen konzekvenciát nem szabad levonni. van 15-20 aktív ellenzéki akik 7/24 nyomják itt a baloldali propagandát.

több acc-ról válaszolgatnak, és tudom azt is hogy saját magukat pontozzák fel, hogy azt a látszatot keltsék milyen tuti dolgot írtak.

2018. szept. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon népszerűtlenek. Csak a vak nem látta, hogy hömpölygött a tömeg Gyurcsány monstre tüntetésein....
2018. szept. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Molyember ***** válasza:
44%
15-ös, igazad lenne, ha a többi párt is ugyanúgy fanatizálná a híveit, mint a Fidesz. De ez nem így van, a Fidesz az egyetlen, amelyik az "aki nincs velünk, az ellenünk van" kommunikációt erőlteti. Fideszes ember van, meg ellenzéki. Megismétlem: a szavazók több mint fele nem a Fideszt akarta, csak a rendszer miatt érdemelt ez a 49% kétharmadot. Ezért lehet, hogy ilyen parlamenti többség mellett ennyire népszerűtlenek. Nem is értem, miért hisztiztek ezen. 51% nem a Fideszt akarta kormányon látni, ennek ellenére kétharmaduk lett, innen a népszerűtlenség, meg aztán mondhat az ember bármit, ezek úgyis maradnak. Mi volt legutóbb is: a szemébe mondták Orbánnak, hogy lopkodja az EU-s pénzt, erre kitalálta, hogy mehtámadtákaz országot, a hívek meg bégettek utána, hogy megtámadták az országot. Hát lehet itt változás? :) Soha, ez az ország a tiétek, örüljetek neki. Néha van egy-két kritikus hang, oda se neki, biztos libsizsidómigránsok.
2018. szept. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Baluba ***** válasza:

Nem értem, hogy jön ide a többi párt választáson elért eredménye. Leírtam, hogy a Fidesz a legnagyobb párt. Bár én annak örülnék, ha 49%-os támogatottság mellett pontosan 49%-a lenne a parlamentben, a kérdés nem erről szól.


El kellene fogadni, hogy a Fidesz nem csak a legnagyobb támogatottságú, de legnépszerűtlenebb párt is. Ha lehetne a legutáltabb pártra szvazni, ott is legalább 40%-os eredménnyel nyernének. Ezt főleg maguknak köszönhetik, hiszen az ő fő kommunikációjuk, hogy csak és kizárlag ők a magyar párt, csak aző szavazóik igaz magyarok, mindenki más áruló, hazudnik, ügynök, idióta, stb.

2018. szept. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

A 12-es választ nem volt észszeeű lepontozni.


Igaza van Orbán Viktornak. A magyar emberek többsége - akik elmentek szavazni - a Fideszre tették a voksukat.


De nem is értelek titeket, kinek kellett volna nyerni? Az MSZP már nem játszik szerepet, az LMP sosem volt jelentős párt. A DK megint nem játszott szerepet. Egyedül a Jobbik volt esélye, aki szépen teljesített, de mivel az akkori pártelnök lemondott, annak is vége.


A közvéleménykutatások már hamarabb kihozták a Fidesz győzelmét.


Szerintem ti (akinek nem inge ne vegye magára) egy hangos kisebbség vagytok. Ezt bizonyítja az is, hogy csak a neten megy a duma. 2006-ban tényleg kormányváltást akart a nép annak volt bizonyítása az, hogy kis híján kirobbantottak egy forradalmat.

2018. szept. 22. 16:33
 26/29 anonim ***** válasza:
23-mas, áuld el, mi a fanatizálás mérőszáma? Mert szerintem nincse neki. Honnét veszed, ki mennyire fanatizál? Csak szeretnéd azt látni és láttatni, hogy a Fidesz fanatizálja a legjobban a híveit. Megismétlem, az ellenzéki pártokat egyenként sokkal többen nem akarták látni kormányob. Semmi jogod az ellenzéket egybe számolni, mintha egy párt lenne, és így szembeállítani Fidesszel, mondván, hogy a Fideszt többen nem akarják, mint a többieket. Szervezzék át magukat az ellezéki pátok egyetlen párttá, és úgy induljanak a választáson, és nézzük meg, mi lesz az eredmény. Amíg ezt nem teszi meg, addig egyszerűen csúsztatsz, hamisítasz, csűrcsavarsz. Az meg, hogy összeadod az ellenzéki százalékokat, és ebből azt állítod, hogy a Fidesz a legnépszerűtlenebb, és ugyanezt a számítási módszert a többi párt esetében nem fogadod el, téged minősít, a sötét kettős mércédet.
2018. szept. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
4%
Hányan mentek el szavazni? Hányan nem? Aki nem szavaz, az a győztesre szavaz. Ennyi.
2018. szept. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Molyember ***** válasza:
26-os, nem én állítom szembe a Fideszt a többi párttal, hanem maga a Fidesz. De mondom, kár vergődni, tiétek az ország, tapsoljatok.
2018. szept. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"Hányan mentek el szavazni? Hányan nem? Aki nem szavaz, az a győztesre szavaz. Ennyi."


Bezzeg a Sargentini...

2018. szept. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!