Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valójában mennyi embere lehet...

Valójában mennyi embere lehet Soros György-nek az EP-ben? Mi igaz és mi nem?

Figyelt kérdés

A Sargentini-jelentés elfogadását, és 7-es cikkely indítását Magyarország ellen a Fidesz az M1-en Soros György kicsinyes bosszújának nevezte, amiért nem vagyunk hajlandóak együtt élni a menekültjeivel. Azt állítják, Soros emberei szavazták meg azt a jelentést, ami azt jelenti, hogy az Európai Parlament képviselőinek a 2/3-át megvette kilóra.

Ebből mi igaz szerintetek? Hogy lehet ennyi pénze valakinek, hogy egész Európát megvegye kilóra, csak azért, hogy a magyarokon bosszút álljon?


2018. szept. 23. 20:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%

Ha végignézted a Sargentini vitát, akkor minden, a jelentést ellenző, külföldi képviselő szájából elhangzott, hogy Magyarország ezt a migrációs politikájáért kapja. Volt, akik konkrétan Sorost is nevesítették, szóval ez nem magyar kitaláció.

Ha nem hiszed, nézd meg videón!

2018. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%
Nem mind van a Soros listán, aki ezt megszavazta, más motiváció is lehetett. De sajnos tény, hogy Sorosnak van a legnagyobb frakciója az EP-ben. Most még. Reméljük, 2019 után javul a helyzet.
2018. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Már csak azt nem értem Mészáros miért nem vásárolja vissza Európát.
2018. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%

Te sem gondolod komolyan h ez igaz? :D

Ezt mondja Viktor, mert ez jól hangzik.

A valóság az, hogy mást gondolnak a bevándorlásról, más szempontokat tartanak fontosnak. Fontosabb az emberség nekik, meg nyilván olcsó munkaerő... nem vagyok szakértő. De az hogy egy ember megveszi fél európát, de épp a magyarokat nem az nevetséges.

2018. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

1#

A bevándorlás rész 1 pont volt a SJ-ben. Volt többi 11 ha jól emlékszem. Aminek semmi köze nem volt a bevándorláshoz.

2018. szept. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
*csak valahogy Orbán ezt elfelejti említeni. Mert könnyebb Sorosozni, meg migránsozni, mint megmagyarázni, hogy miért Mészáros, Tiborcz meg még néhány ember cégei nyerik minden meghirdetett pályázatot.
2018. szept. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%
Egyáltalán nem csak Mészáros és Tiborc cégei nyernek pályázatokat, ezétt nincs mit magyarázni.
2018. szept. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%
Ja, a többi pontban meg olyanok voltak, hogy a tankönyvekben a nők anyukaként voltak ábrázolva, világbotrány...
2018. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%
Az egészben az a poén, hogy bizonyitottan mindössze 1 embere van ott Sorosnak, ez pedig Orbán VIktor, ő viszont pont nem szavazta meg a Sagrentinit :D
2018. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
28%

#5

1-es vagyok

Olvasd el szép lassan mit írtam, talán felfogod!

Nem a jelentést elemezgettem, hanem, ... és itt nem ismétlem önmagam.

A jelentés egy koncepciós eljárás a migránspolitikánk miatt, ami az EU képviselők szájából is elhangzott.

2018. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!