Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor volt jobb élni?

Mikor volt jobb élni?

Figyelt kérdés

Az Orbán- vagy a Gyurcsány-érában?

Írjatok indoklást is!

Köszi!



2018. szept. 27. 20:19
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
54%
Most. Magasabbak a bérek, és kevesebbet is vonnak el belőle. Ráadásul Gyurcsány idején állandó politikai válság volt, a saját pártja is fúrta, őszödi beszéd, szemkilövtés stb-stb. Gyurcsány maga mondta, hogy "nem csináltunk semmit", csak a túlélésre játszott.
2018. szept. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
73%
Én akkor is jól kerestem, a Böszme idején. Annyiból jobb most, hogy időközben tudtam félretenni.
2018. szept. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
41%

Most.


- Jobban keresek

- Elfogadottabb rasszistának lenni

- Nagycsaládosként kapok egy csomó kedvezményt

2018. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
29%

A Kádár idején. Ez a sok szar hazavisz mindent.

Az Öreg olyan kombinációt dolgozott ki, hogy anyámék tudtak egy 2 szintes házat építeni, balatoni nyaralót venni és új wartburgot, továbbá engem egyetemre járatni, és pesten lakást venni nekem, egy szövőnői és egy esztergályosi fizuból. Most csinálja ezt meg valaki.

2018. szept. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
80%
Hát már nem nagyon vannak szövőnők, az a baj. De Wartburgot szinte bárki tud venni
2018. szept. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
12%
Most a legjobb, rengeteget lehet lopni, csalni, és legálisan.
2018. szept. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
43%
még azt hozzá tenném, hogy jártam hittanra és senki nem volt párttag.
2018. szept. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
76%

"Az Öreg olyan kombinációt dolgozott ki, hogy anyámék tudtak egy 2 szintes házat építeni, balatoni nyaralót venni és új wartburgot, továbbá engem egyetemre járatni, és pesten lakást venni nekem, egy szövőnői és egy esztergályosi fizuból. Most csinálja ezt meg valaki"


Na. Van három lakásunk, egy 8 hónapos, 7.5 milliós Hondánk, tavaly Madeirán nyaraltunk, és ha nem esik egy tégla a fejemre és élek addig, a kislányom külföldi egyetemre fog járni - még óvodás. Titkárnő és kamionsofőr fizetésből.

2018. szept. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
51%

"Na. Van három lakásunk, egy 8 hónapos, 7.5 milliós Hondánk, tavaly Madeirán nyaraltunk, és ha nem esik egy tégla a fejemre és élek addig, a kislányom külföldi egyetemre fog járni - még óvodás. Titkárnő és kamionsofőr fizetésből."


Kezd hasonlítani, de azt nem tetted hozzá, hogy kihalt a családod és örököltél, továbbá külföldön gürizel.

Ez anno megment hazaiba anno mindenkinek.

2018. szept. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
38%
HakapesziM: meg add hozzá a bérkommentelésért kapott pénzeket - mert dolgozni az büdös neked, állandóan itt esz a fene... Mikor dolgozol, kamionos?!
2018. szept. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!